ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 10.09.2014

Extrem de nemulțumit
Extrem de nemulțumit

încărcat de pe telefon!

Teapa maxima

Primul concediu din viata mea ratat maxim. Imi facusem atatea sperante de cum va fi vacanta mult asteptata incat dezamagirea a fost totala. Sunt atat de multe lucruri de spus incat nici nu stiu cu ce sa incep.

As incepe cu faptul ca la receptie nu esti intampinat foarte bine, dar sa urcam in camere care nu arata deloc ca in fotografii si totul este foarte vechi si imbacsit. Continuam cu faptul ca lenjeria este foarte veche, gaurita, uzata, prosoapele sunt in stare jalnica, mocheta este patata si roasa, la baie esti intampinat de pahare de plastic si cos de gunoi fara sac si lista poate continua. Tot ce se facea in camera era ca venea sa-ti ridice gunoiul, sa intinda patura pe pat si sa-ti mai arunce cate in prosop langa cele folosite.

Vacanta a fost distrusa din a doua zi cand am fost furati de 590euro si 200 roni bani ascunsi intr-o poseta nu lasati la vedere. Iar de aici se rupe filmul cand suntem tratati cu fundul si se incerca musamalizarea problemei. Am ajuns si la politie la cererea noastra, dar fara nicio rezolvare. Partea proasta este ca nu am fost doar noi furati au mai fost si alti romani furati iar rezultatul acelasi mergeti acasa si va cautam noi prin agentie daca gasim hotul.

Acesta este hotelul renumit de 4 stele de pe care am dat aproape 1900euro pt 6zile. Si ca sa fie bataia de joc maxima pt ca-am smuls in in ultima zi lenjeria de pe pat ca sa priceapa ca o vreau schimbata mi-au pus 2bucati de cearceaf pt. ca nu mai aveau cercefuri intregi. Fugiti de hotel Dream Castle si de camera 3064 si sa nu aveti parte de o asa umilinta.

Trimis de gavene catalina in 10.09.14 23:57:56
Validat / Publicat: 11.09.14 01:54:42

VIZUALIZĂRI: 1493 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (gavene catalina); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 450 PMA (din 1 vot)
  • rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 71.10 EUR pe cameră

[11.09.14 01:54:24]

@gavene catalina: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

----------

• Alte impresii din această RUBRICĂVienna International Dream Castle Hotel [Magny le Hongre]: