ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 16.07.2014
PREȚ SEJUR 655 [euro] ?
REGIM MASĂ all inclusive

Labranda Ephesus Princess Resort [Pamucak]5

O experienta unica

daca o sa aveti rabdare cei care au postat anterior au descris exact resortul si conditiile.

Este un resort amplasat pe o coasta, cu receptia la etajul 8, se coboara pe scari sau cu liftul pana la piscina apoi pe scari sau cu un tractoras pana la mare.

Amenajarile la mare sunt minime... este construit un ponton parte din beton parte din lemn... in partea dreapta pentru adeptii tip intrare direct in mare exista o zona dar sincer nu as recomanda.

Cred ca este destul de incomod pentru cei care au copii.

In ceea ce priveste masa... nu am ce reprosa... poate doar ca am constatat ca au mai putina carne in meniu... turcii au o inflatie galopanta... sunt disperati... 1e=2.92 lt, 1$=2.13 lt, 1litru de motorina=4.44 lt

Trimis de kywy in 16.07.14 08:44:43
Validat / Publicat: 16.07.14 11:01:59
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Egipt, Israel, Olanda, Germania, Bulgaria

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (kywy); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com

webmasterX [16.07.14 11:09:08] »

RossoNerro [16.07.14 15:26:50] »

turcii au o inflatie galopanta... sunt disperati... 1$=2.13 lt,

Nu mi se pare, anul trecut pe vremea aceasta 1$ = 2.00 lt, am adaugat si o fotografie efectuata in luna August 2013.

kywy [16.07.14 15:47:15] »

@webmasterX: da e ok!

scbabz [17.07.14 14:33:17] »

Casa Vinului (Weinhouse) functioneaza? Restaurantele a-la-carte? Discoteca? Animatia cum vi s-a parut?

kywy [17.07.14 15:29:23] »

@scbabz: da functioneaza... si chiar recomand... noi am fost la o seara de muzica live... au 2 sorturi de vin... unul alb si unul rosu... cred ca local... dar poti servic si suc sau apa minerala.

Discoteca este chiar ok... vreau sa-ti spun ca au un dj tare de tot... cred ca e la nivel Ibiza... fara gluma!

Animatia... seara e super de la 21 pentru copii e o tipa exceleta... urata saraca ce-i drept dar se poarta impecabil cu copii... cu cantecele... le da diplome de participare...

Au un tip tare la animatie care prezinta show-ul de seara si bingo... e tare... in rest... ok fata de alte resorturi eu cred ca sunt tari...

bigu_2006_rapid [18.07.14 18:45:46] »

@RossoNerro: in 2009 1e=1,82 tl, in 2010 1e=1,94 tl iar in 2011 1e=2,54 tl

4 utilizatori sunt abonaţi la urmărirea acestui fir de discuţie (primesc instiinţări la adăugarea unui ecou):
    bigu_2006_rapid, kywy, RossoNerro, scbabz