ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 09.07.2014
ÎNSCRIS: 09.07.14
JUL-2014
doi ADULȚI

încărcat de pe telefon!

In ciuda altor pareri a fost minunat

Otopeni 7.35 antalya 9.25

transfer rapid okurkalar galery resort

cazare aproximativ una ora jumatate dar in orele de intrarein cazarile hoteliere

drepturile de uai au fost activate imediat ce ne-am prezentat la receptia hotelului

punandu-ne bratarile pe mana asteptarea camerei durand deoarece trebuia eliberata camera de turisti ce terminau sejurul si trebuia realizata curetenia camerei

camera frumos mobilata curata televizor lcd diagonala mare

baie de asemeni curata si dotata cu tot ce trebuie

mancarea diversificata multumitoare cred pentru multe gusturi

restaurante peste tot incadrate in uai piscine

plaja cu pietris obligatoriu pantofi speciali de plaja.

Mentionez ca inainte de a ajunge toti rau intentionatii spuneau vrute si nevrute

In final Bravo Turcia

Bravo Galery Resort

Trimis de moraru marian in 09.07.14 22:48:16
Validat / Publicat: 10.07.14 00:20:45
  • A fost prima sa vizită/vacanță în TURCIA

VIZUALIZĂRI: 3417 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (moraru marian); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

webmasterX [10.07.14 00:20:23] »

@moraru marian: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

webmaster [10.07.14 00:21:52] »

Ceva poze?

ciprian_r [11.07.14 10:29:20] »

Salut, moraru marian

te rog sa imi spui cat ati facut de la aeroport pana la hotel? noi urmeaza sa aterizam seara la 18.30 in antalya si as vrea sa stiu pe la cat ajungem la hotel.

Si te rog sa imi spui daca era internet in camera si daca mergea acceptabil.

Multumesc.

moraru marian [11.07.14 10:52:59] »

@ciprian_r: aproape doua ore net in camera acceptabil tinand cont ca am fost cazat la etaj 1 dar jos in lobby bine! De la altii invatate in pasaport 10 dolari pentru camera nu strica noi am primit camera 107 et i pat matrimonial foarte bun iar cel de-al doilea pat era defect nu nea deranjat ca nu-lfoloseam!

ToyBoy [17.07.14 11:55:36] »

Ma bucur foarte mult ca am gasit acest review.

Urmeaza sa imi petrec, concediul in perioada 29.08-05.09 la acest hotel. (2pers < 30 ani)

Oricare alte date sau sfaturi de la Dvs le primesc cu cea mai mare bucurie.

Va Multumesc,

Vlad

moraru marian [17.07.14 17:04:42] »

@ToyBoy: Nu ai pentru ce daca vei avea alta parere la locul faptei mi ar parea rau! Vacanta frumoasa!

Anca.B [18.07.14 15:56:46] »

@moraru marian: De abia astept ziua de 31 iul sa ajungem acolo, sper sa fie totul bine, mai ales pentru copii. Dupa cele spuse de Dumneavoastra este bine si frumos acolo. La restaurantele A la Carte ati fost?

moraru marian [18.07.14 17:18:37] »

@Anca. B: Nu am fost este cu programare odata pe sejur nu am avut nici curiozitateade a incerca altceva vacanta reusita nu uitati de 10 dolari la receptie pentru o camera mai mai!

ciprian_r [23.07.14 14:05:42] »

@ToyBoy: Eu ajung cu o zi inaintea ta, pe 28.08

moraru marian [23.07.14 17:10:39] »

@ciprian_r: nu inteleg nimic din ,,Eu ajung cu o zi inaintea ta pe 28.08 ,,cred ca te ai adresat altcuiva!

ToyBoy [23.07.14 23:32:52] »

@moraru marian: Se adresa catre mine. Dupa cum vedeti, are in fata @ToyBoy (at/for) ToyBoy. A fost o mica neintelegere.

Daca doriti sa impartasiti alte experiente/sfaturi legate de Galeri Resort cu noi, le-am aprecia si v-am fi foarte recunoscatori.

Cu stima,

Vlad

moraru marian [24.07.14 07:15:58] »

@ToyBoy: ok vacanta frumoasa!

alexagbtz [20.08.14 15:29:05] »

buna @moraru marian

eu am bilete la acest hotel de pe data de 26.08... sincer abia astept... m ar interesa si pe mn ce mai este pe langa hotel... sunt bazare, magazine sa cumperi suveniruri?? ... multumesc

moraru marian [16.05.15 15:32:30] »

Ținând cont de cele scrisse anul trecut! În acest an voi petrece vacanta tot la Galery Resort! De ce? Ptr ca a fost ok!

moraru marian [16.05.15 15:40:50] »

Anul trecut Galery Resort Turcia anul acesta tot la fel Galery Resort!! De ce? Ptr că a fost minunat anul trecut!

alexagbtz, Anca.B, ciprian_r, moraru marian, ToyBoy
Alte impresii din această RUBRICĂGaleri Resort Hotel [Okurkalar]: