ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 13.11.2009
ÎNSCRIS: 20.02.09
AUG-2009
2 AD. + 2 COPII

Aquaparcul - foarte OK

Am fost la Hajdu in august, deci in sezon. Am postat deja despre Hotelul Inga la care am stat.

Vazind ca e rubrica pentru Aquapark va scriu cite ceva despre el aici+poze.

Atentie! E important sa se faca distinctie intre Aquapark si Strand. Ele sint separate.

Am vazut ca s-au postat poze de la strand la Aquapark, ceea ce poate deruta.

Intr-adevar strandul este foarte aglomerat in sezon, de aceea noi nu am stat deloc acolo, doar il traversam ca sa intram in final la Aquaparc.

Din pacate, da, se platesc 2 taxe: 1 cind intri in strand si inca 1 la intrarea in Aquaparc...

Insa Aquaparcul nu este foarte aglomerat nici in sezon, apa este calda, ceea ce nu se poate spune la toate bazinele din strand...

De aceea esti tentat sa dai bani in plus sa stai la Aquaparc...

In plus e mai distractiv pentru copii.

Intrucit am vazut niste poze intr-adevar urite de la cazari, e important sa alegeti cu atentie, sint si locuri bune si curate si nu neparat la bani cu mult mai multi.

Sint pensiuni care au poze destul de multe din care se vede ca sint mai curate, mai noi.

Trimis de izabellac in 13.11.09 15:12:40
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în UNGARIA. A mai fost în/la: Budapesta, Miskolc

VIZUALIZĂRI: 3862 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (izabellac); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 bazinul copiilor
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 50 PMA (din 1 vot)

ghecamelia
[13.11.09 16:32:54]

izabela: pozele sunt superbe, am si eu o intrebare animalele din piscina copiilor sunt vii?...am vazut un elefant acolo si un hipopotam.

izabellacAUTOR REVIEW
[15.11.09 12:47:23]

Very funny Camelia. Asa-i ca par vii?

De fapt in piscina copiilor din Aquapark e 1 elefant mare si un pui, hipopotamul de care zici tu cred ca e la stranduri, in afara Aquapark-ului.

ghecamelia
[16.11.09 08:05:58]

e super, au avut o idee minunata, cred ca copiilor le place la nebunie, ar trebui si ai nostrii sa investeasca in asa ceva

ghecamelia, izabellac
Alte impresii din această RUBRICĂȘtrand & Aquapark Hajduszoboszlo: