ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 12.06.2014
STATUS: PREMIUM
LUNA
JUN-2014
prieteni

Unde mâncăm în Balcic şi împrejurimi?

Restaurant Ariciul

Este un restaurant care se gaseste la inceputul stradutei care duce spre intrearea in Gradina Botanica.

Am ales acest restaurant deoarece mancasem aici acum mai multi ani (nu stiu daca la acelasi restaurant sau intre timp s-a schimbat).

Ce pot spune este ca mancarea este foarte buna, servirea promta, portii foarte mari si preturile foarte mici. Atenti mare la gramajul afisat pe meniu. Noi nu i-am dat importanta si nu am putut sa mancam tot ceea ce am comandat.

Suntem foarte pretentiosi dar ne-a placut foarte mult. Chiar si pizza Capriciosa care continea castraveti murati; foarte buna.

Un restaurant pe care il recomand.

Trimis de corinamaria in 12.06.14 14:07:00
Validat / Publicat: 12.06.14 16:05:34
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (corinamaria); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

adynutza26 [26.05.16 09:10:06] »

Din pacate am fost si eu acolo in week-endul trecut, insa mie preturile mi s-au parut chiar mai mari decat restaurantele de pe plaja. Poate ca nu am facut alegerea inspirata (miel la cuptor) sau poate ca pur si simplu au atatia clienti si mai ales romani, ca s-au gandit sa mareasca preturile. In rest, atmosfera placuta, foarte apropiata de cea de la Dinamo din 2 Mai, bine amplasata si cu avantajul de a avea reducere la parcare 30%. In total o masa de pranz te duce undeva la 100 lei pentru 2 persoane, un fel de mancare si o bautura.

adynutza26

pagină generată în 0.060231924057 sec