ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 18.03.2014
ÎNSCRIS: 18.03.14
STATUS: SILVER
MAR-2014

Descoperă Murano & Burano

AFA RECOMANDĂ: Pentru transfer Aeroport - Hotel (Roma) și/sau tururi turistice ale Romei / Vaticanului - recomandăm www.ghidroma.com
  • Informatii sau rezervări: pe sait sau tel. 0039 324 981 3672
  • Frumos

Ilustrație video-muzicală
    Toto Cutugno - L'Italiano

Asculta mai multe audio diverse

Salutare, Am. FostAcolo.ro, salutare tuturor!

Am fost la Venetia (si Roma) pentru 5 zile, o mini-vacanta de neuitat!!! Sincer, nici nu stiu de ce am luat cazare la hotel (si la Venetia si la Roma), chiar am avut de ''patinat'' pentru ca daca (chiar) iti doresti cu adevarat sa vezi VENETIA si (sau) ROMA iti trebuie talpi bune la incaltari;)) !

Cat priveste sticla de Murano sau Insula Murano, este chiar placut sa vezi cum se face (pe viu) aceasta sticla, mi-am petrecut (cred) 2 ore filmand/pozand cum acei (doi) MESTERI faceau niste minunatii din sticla aceea!

Una peste alta experienta traita la Venetia si Roma, pe care chiar mi-as dori sa le vizitati, a fost de vis! Mi-am propus ca de 8 Martie sa fiu acolo, acesta fiind cadoul meu pentru sotia mea... si chiar am 'lovit' la punct fix!

Va recomand Italia (in general) si Venetia & Roma (in SPECIAL) !!!

V-am pupat, incerc sa postez oarece fotografii... IUBESC ITALIA!

Trimis de Stele in gene in 18.03.14 07:27:52
    Validat / Publicat: 18.03.14 12:34:24
    • Nu a fost singura vizită/vacanţă în ITALIA.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Stele in gene); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
    P20 Ne uitam, ne uitam... dar mai si cumparam;)) !

Bert* [18.03.14 12:59:15] »

Salut,

Cam scurt review-ul, dar pozele fac toti banii!!!

Felicitari!

webmaster [18.03.14 12:59:48] »

IUBESC ITALIA!

... şi eu )

Articolul a "primit" o ilustraţie muzicală sau video-muzicală - vezi mai sus, imediat sub titlu.

Daca autorul preferă o altă melodie sau un alt videoclip, este rugat să ne scrie (aici, ca ecou, ori pe PM)

alinaro [18.03.14 13:09:38] »

@Stele in gene: M-ai facut sa zambesc. Felicitari pentru excursie / cadoul pentru sotia ta.

Stele in gene [21.03.14 19:25:21] »

@webmaster: Multumesc, pentru melodie, apreciez, dar daca tot am dreptul (si mi-l rezerv pe aceasta cale) cred ca si mai indicat era un Toto Cutugno - Buongiorno Italia Buongiorno Maria sau acelasi Toto Cutugno cu L'atialiano vero... si promit sa recidivez si de ziua ne nastere a sotiei! Bucurii si sanatate... all!

webmaster [21.03.14 19:37:02] »

@Stele in gene: Ilustrația muzicală sau video-muzicală indicată a fost atașată articolului (vezi sus, imediat sub titlu)

alinaro, Bert*, Stele in gene