ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 30.10.2013
DEC-2012
PREȚ SEJUR 1300 lei ?
REGIM MASĂ regim special Revelion

Doina Hotel3

Revelion 2012 de exceptie!

Am petrecut Revelionul de anul trecut la acest hotel-restaurant Doina, impreuna cu sotia si un cuplu de doua doamne pensionare. Am avut o cazare foarte buna si in ansamblu, tot sejurul a fost excelent.

La sosire, am fost intimpinati cu placinte moldovenesti si cu tuica, apoi am fost invitati toti clientii la un "vitel la protap" preparat in fata noastra, stropit cu vin fiert si tuica fiarta la discretie, gratis.

Petrecerea revelionului a fost incintatoare, cu un meniu foarte variat si indestulat, incadrat perfect in timp cu bauturi (wiski, tuica, vin, racoritoare, etc) la discretie, sampanie si foc de artificii la cumpana anului Nou.

Programul artistic cu trupe de dansuri, solisti, colindatori, copiii din Humulesti a fost de asemenea incintator si armonios imbinat cu orchestra care a cintat pentru toate gusturile si toate virstele. Mai mentionez odata ca bautura a fost la discretie, deservirea promta, discreta si politicoasa.

In seara urmatoare a fost organizat ad-hoc un concurs de karaoke, reusit imbinat cu reprize de dans si concurs de dans, cu un meniu indestulator si de asemeni cu bautura fara portie.

Pe 2 Ian. am participat in centrul orasului, adica alaturi de hotel, la "Parada mastilor" ce se organizeaza in fiecare an in Tg. Neamt. Am fost foarte incintati de modul in care am petrecut acest revelion si de conditiile oferite.

Nu inteleg ce s-a intimplat in anul 2010 pentru Danec, dar noi am apreciat cu laude acest hotel si doresc sa mai merg acolo, fiind renovat de curind.

Trimis de mona si nicu in 30.10.13 00:25:50
Validat / Publicat: 30.10.13 09:21:11
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Thasos, Italia, Franta, Germania, Bulgaria, Grecia, Austria Germania, Elvetia, Turcia, Ungaria, Moldova

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (mona si nicu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

ECOURI la acest review

webmaster33 [30.10.13 07:50:14] »

balan nicolae [31.10.13 21:20:08] »

@webmaster33: E OK.

balan nicolae