ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 05.04.2008
  • GR. VÂRSTĂ: 30-40 ani
    ÎNSCRIS: 05.04.08
    JUL-2006

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Gloria Golf- o vacanta de neuitat

O vacanta de neuitat, un club superb, plin de vegetatie, cu piscine minunate si un special cu o calitate nemaiintalnita a bauturii si mancarii, desi ''colindam'' de 10 ani cluburile turcesti!

Un lucru deosebit este faptul ca poti beneficia si de serviciile clubului Gloria Verde, care beneficiaza de un spa adevarat si unde se poate ajunge printr-o placuta calatorie cu trenuletul prin terenul de golf.

Va recomand acest club pentru o vacanta de vis!!!

Trimis de diana1993* in 05.04.08 11:16:15

VIZUALIZĂRI: 1744 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (diana1993*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
    PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 200 PMA (din 1 vot)
  • rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 62.10 EUR pe cameră

[26.03.09 22:53:06]

Cu ce agentie de turism ati mers? Este potrivit si pentru copii (4-9 ani)?

diana1993*AUTOR REVIEW
    [27.03.09 12:41:49]

Noi am mers cu ******. Va recomand sa negociati "la sange" cu oricine ati merge!

Acest club este minunat pentru cei care doresc cluburi mari, pline de vegetatie - noua acestea ne plac. Dupa cum am vazut, pentru est europeni se promoveaza mai mult hotelurile noi, elegante, dar asezate pe spatii mici si lipsite de vegetatie.

Este minunat si pentru copii, mai ales ca exista un aqua-park pe spatiul clubului.

Singura mea [eventuala] retinere in a va recomanda in continuare acest club este teama ca serviciile ar fi putut scadea in calitate, ceea ce s-a intamplat cam peste tot in Turcia. S-au vazut cu multi turisti si serviciile nu mai sunt cum erau acum 10 ani, cand am fost noi prima oara in Antalya.

Oricum, acesta a fost clubul care, desi mai scump decat altele, si-a meritat pe deplin banii (bauturile nu erau injumatatite cu apa, mancarea de foarte buna calitate (fructe de mare, branzeturi frantuzesti etc.).

[27.03.09 13:14:50]

Multumesc mult pentru recomandare. Intr-adevar, serviciile au scazut an de an in Antalya, dar deocamdata ramane varianta ideala pt o vacanta linistita cu copiii.

jimmybitza
    [13.03.10 09:44:50]

Salut!

poti te rog sa-mi spui daca stii, care sint Garden Room?

la agentii nu stiu sa ma lamureasca decit ca nu ar fi in Mainbuilding si nu sint lamurit, fiindca vilele de linga amfiteatru sau piscina sint de lux (cred? )...

[15.03.10 09:24:00]

Asa este. Garden rooms sunt situate ceva mai departe de restaurante si de piscina mare (cam 5 min de mers pe jos). Noi am fost cazati langa piscinele cu tobogane, ceea ce a fost un avantaj avand in vedere ca eram cu copiii. Dar daca vreti sa fiti mai aproape de baruri, probabil main building este o alerege mai potrivita.

jimmybitza
    [17.03.10 17:52:34]

multumesc pentru lamuriri ,aveti cumva vreo poza (chiar si de la distanta ) cu aceste Garden rooms?

desi am stat 2 saptamini acolo , eu pur si simplu nu retin care sint acestea , si m-ar ajuta f mult sa iau o decizie in acest sens.

multumesc anticipat

webmasterXY*
    [17.03.10 18:29:23]

@ancalaz , te rog evita pe viitor, intrebarile referitoare la agentiile de turism. Le poti pune prin mesaje personale, dar nu aici .

ancalaz, diana1993*, jimmybitza
    Alte impresii din această RUBRICĂGloria Golf Resort [Karadayi]: