ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 24.06.2013
ÎNSCRIS: 24.06.13
JUL-2012

Pensiunea Casa Pădurii4

Recomand cu mare drag

Poate una din cele mai frumoase pensiuni unde am fost, datorita locatiei, personalului si restaurantului. Locul este minunat, aerul curat, linistea si atmosfera sunt pur si simplu extraordinare.

Mancarea de la restaurant simpla si foarte gustoasa, si variata. Am fost incantata sa gasesc acolo mancare din piept de curcan in conditiile in care peste tot ne invadeaza mancarea de pui. Mi a placut foarte mult faptul ca poti manca atat la restaurant, dar si in foisor sau chiar in balansor daca vrei. :)

Personalul foarte amabil si camerele foarte curate.

Ma voi intoarce cu siguranta si voi recomanda prietenilor mei.

Trimis de Cristiana Cris in 24.06.13 19:50:02
Validat / Publicat: 24.06.13 20:51:49

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Cristiana Cris); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

ECOURI la acest review

Eugenia55* [30.06.13 13:47:51] »

Ce preturi mai au? site-ul lor e din 2011???

Cristiana Cris [30.06.13 18:14:25] »

@Eugenia55: anul trecut camera dubla era 150 ron/noapte

Cristiana Cris, Eugenia55*