ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 09.03.2013
    AUG-2011

Kaliakra Superior Hotel4

ARTICOL ARHIVAT

Super va recomand

nu am sa reprosez nimic nimic nota 10, stiu sa multumeasca clientul! nu imi venea sa cred ca exista asemenea sevire, animatori foarte buni, spectacole tot timpul se ocupau de noi nu ne plictiseam deloc

o plaja ireprosabila 10!

noua ni s-a dat apartament care a fost vis

pretul a fost bun statiunea linistita totul a fost minunat

pacat ca mergem la vecini ca noi nu stim sa vindem bravo lor! ne-au intrecut la turism... si la masini...

nu mai vorbesc de mesele imbelsugate si de pastravul la gratar, fructele si altele care nu imi vin in minte...

mergeti cu incredere!

Trimis de caracatita* in 09.03.13 00:29:03
    Validat / Publicat: 09.03.13 08:52:47
    • A fost prima sa vizită/vacanță în BULGARIA
    Adn. FAVORITÎncarcă VIDEO

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (caracatita*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com