ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 20.08.2009
AUG-2009

Sub orice critică
Sub orice critică

Dezamagire totala

Si noi am fost cazati la aceasta vila de cosmar care, in mare parte se datoreaza proprietarului, care nu a facut absolut nimic pentru a ne simti bine primiti, ba dimpotriva am avut senzatia ca deranjam prin venirea noastra acolo.

Primul lucru pe care l-a cerut a fost sa lasam la receptie actul de identitate pentru tot sejurul si l-am primit de-abia la sfarsitul sejurului, si asta dupa o verificare a camerei de-a dreptul absurda, de parca noi ne-am dus in concediu sa-i distrugem si sa-i uzam vila.

Mai mergem in Paralia, dar IN VECI nu la aceasta vila. Am fost umiliti, nu numai datorita orarului impus de proprietat, care la ora 23 "suna stingerea", ci si datorita faptului ca nu am avut voie sa primim prieteni la noi in vizita, scotandu-i afara din vila lui.

Trimis de flavius in 20.08.09 12:09:46
  • A fost prima sa vizită/vacanță în GRECIA

VIZUALIZĂRI: 1459 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (flavius); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

voyager [20.08.09 12:39:54] »

Mi se pare foarte inversunat review-ul, in orice caz exagerat amplificate cele reprosurile aduse comportamentului patronului. mai precis doua la numar, daca am numarat eu bine - impunere linistei la ora 23 si inspectia la plecare - v-ati gandit de ce oare face asa, btw?

Nu contest ca v-ati simtit deranjati, dar ptr mine personal, daca merg acolo o sa merg cu un copil mic, iar un "regulament" care spune ca la ora 23 trebuie sa fie liniste nu numai ca nu m-ar deranja, ba chiar m-ar bucura (si l-as considera un PLUS! ) La urma urmei, sunt zeci de taverne unde se poate sta de vorba/ petrece (cred) pana in zori, sincer nu inteleg de ce ati vrea neaparat s-o faceti in camera!

voyager [20.08.09 12:45:54] »

oh, am gresit - erau trei la numar - interzicerea primirii de vizite.

flavius [22.08.09 02:04:57] »

Vad ca ii cam ti partea patronului,cum nu se poate sa primesti vizite?ASTA NU AM MAI AUZIT-O NICIUNDE!!!Si daca venea in camera,doar nu eram nebuni sa facem chef,mai stateam si noi de vorba,asa ca poti sa te duci linistit(a)cu nun copil ca dupa oea-23 nu face nimeni galagie.........

flavius [22.08.09 02:06:43] »

APROPO MAI AM UN PRIETEN CARE A FOST DAT AFARA DED PE ACEST SITE,DEOARECE A SCRIS CA NU IA PLACUT CUM AU FOST PRIMITI DE PATRON,ASA CA ASTA SPUNE MULTE CINE SCRIE PE ACEST SITE

Admin [22.08.09 08:12:03] »

da, asta spune multe, insa despre nivelul tau de [completati-voi-ce-vreti-aici-].

Ai doua zile sa-ti probezi afirmatia "un prieten a fost data fara de pe acest site deoarece a scris ca nu ia placut cum au fost primiti de patron".

Daca nu o faci, vei primi tratamentul pe care il meriti.

flavius [24.08.09 03:48:08] »

vad ca te doare tare,apropo ce am 2 zile sa scriu,vezi-ti de treaba ta,ca oricum multa lume nu o sa mai mearga acolo,stai linistit ca l-ai dat afara de pe site,nu te mai da ranit,asa ca,,,,,,asa patron,asa site,hai pa

Admin [24.08.09 09:16:58] »

scrie asa: cine a fost data afara - nickul cu care scria, si cand s-a-ntamplat asta. Ai o zi.

Admin [25.08.09 11:28:00] »

bun, personal m-am lamurit despre caracterul personajului 'flavius'. In alte privinte prefer sa nu ma pronunt, dar in mod cert afirmatia "un prieten a fost data fara de pe acest site deoarece a scris ca nu ia placut cum au fost primiti de patron" - la care nu a adus nici un argument sau dovada (desi i/au fost cerute expres) - este in CLAR o alegatie unsuroasa si fara absolut nici o legatura cu realitatea, motiv pentru care nu mai are ce cauta pe acest site.

User banat.

sniga [15.10.09 15:24:37] »

De obicei cand merg intr-un concediu citesc toate povestile legate de hotel, locatie, puncte de interes turistic. Faptul ca un proprietar de vila, hotel sau ce-o fi indrazneste sa impuna liniste si verifica daca romanii au spart sau furat ceva, imi pare corect. Anul trecut in concediu pe la ora 23 doi copilasi alergau si tipau cat puteau pe alee, deranjand pe toata lumea, iar parintii lor se distrau pe terasa vorbind tare si razind zgomotos. De obicei se merge in excursii si nu e o placere cand te trezesti la 5 dimineata sa pleci la meteore, sa-ti urle pana seara tarziu la miezul noptii romani care vor sa petreaca la hotel. Cand ne-am cazat am fost avertizati sa nu furam tacamurile cu care era utilata chicineta. In loc sa ne suparam, ne-a fost rusine ca santem romani din cauza predecesorilor nostri care au furat, au ars lenjeria cu tigarea fumand in camera si asa mai departe. In croaziera de la muntele Athos o romanca despuiata si vulgara striga catre prieteni cat o tinea gura, , hai la bereeee! ''. Mai mare rusinea fata de toti acei straini care stiu sa se distreze fara sa deranjeze pe nimeni. Avem multe de invatat, dar cine are ochi de vazut si urechi de auzit...

sniga
Alte impresii din această RUBRICĂVilla Sunny: