ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 23.07.2012
DIN: brasov
ÎNSCRIS: 23.07.12
JUL-2012

Foarte Multumit

Am plecat din Brasov un grupulet de 5 persoane cu o singura masnia.

Drumul: in tara foarte greu, din brasov pana in giurgiu 250 km, am plecat la 5 dimineata si am ajuns in giurgiu la 10:30, foarte aglomerat la busteni si pe soseaua de centura a bucurestiului, in giurgiu ne-am orit de am luat micul dejun si la 11 am plecat mai departe, am ajuns in albena la 14:30 aceeasi distanta de 250 km doar ca s-a circulat mai bine, fara probleme

Am ajuns la receptie, am aratat voucher-ele, ne-au pus bratarile la mana si imediat am fost cazati, vilele foarte frumoase, spatioase, curate, compuse din 2 camere, una cu pat matrimonial si una cu 2 paturi, si un living (in cazul nostru) in living aer conditionat si televizor, de asemeanea aer conditionat si in camera cu pat matrimonial. nu am mai ajuns la pranz deoarece am ajuns 15:30 la restaurant si era inchis, dar ne-am intors la piscina si la snack-bar de un de am mancat pizza, paste, cartofi chips.

Mancarea a fost buna, variata, bauturile au fost bune, prajiturile delicioase.

Tot pimpul am mers pe jos la plaja, distanta de la hotel la plaja era de 900 m, desi aveam la dispozitie shutle-bus, dar am mers pe langa parc, in 10 minute eram pe plaja

Plaja foarte mare, curata, cu umbrelute si sezlonguri suficiente. noi tot timpul am gasit cate 5 sezlonguri chiar daca aveam dreptul doar la 2

pacat ca am stat doar 5 nopti, as fi ramas o luna in albena;)

Trimis de adicorbos in 23.07.12 10:45:09
Validat / Publicat: 23.07.12 11:54:53
  • A fost prima sa vizită/vacanță în BULGARIA

VIZUALIZĂRI: 2693 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (adicorbos); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

webmaster [23.07.12 10:52:07] »

@adicorbos: bun-venit pe site si in comunitatea AmFostAcolo!

gicamunca [12.01.13 13:26:22] »

@adicorbos: buna, anul asta as vrea sa merg la vilele vita park; descrierea generala o am, feedback-ul e ok, insa te rog frumos daca ma poti ajuta cu informatii suplimentare:

-TV este doar in living/bucatarie sau in fiecare dormitor?

- aer cond e in fiecare dormitor?

- ultima intrebare este daca (scuze cacofonia) canapeaua extensibila din living/bucatarie e suficient de mare/confortabila pt. o fata de 15 ani?

am ales vile vita park datorita bugetului mai redus anul asta si raportului pret/calitate care e ok.

Multumesc anticipat pt. raspuns.

adicorbos [12.01.13 17:03:00] »

@gicamunca: buna

tv este doar in living

ac in living si un singur dormitor

canapea destul de mare, am dormit eu in ea (am 25 aani)

adicorbos, gicamunca
    Alte impresii din această RUBRICĂPrimaSol Ralitsa Superior - vilele Vita Park: