ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 18.06.2012
ÎNSCRIS: 18.06.12
JUN-2012

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

A fost un concediu reusit

Am fost la vista hill acum 2 zile meam intors, ce sa vazic conditi bune in generel: mancare buna, camerele renovate super, soare ce sa mai zic super.

Din cate am auzit ca anul acesta hotelul a fost preluat de un neamt adcica va dati seama. Echipa de animatori nu te lasa sa stai un moment foarte amabili si distractivi pe tot parcursul zilei si sesara spectacol (copii si la 22 pt adulti).

Vro doua obecti am nu a mers internetul, si nu era gata barul de pe plaja in rest totul super!!!

Trimis de pgad2008 in 18.06.12 11:47:58
Validat / Publicat: 18.06.12 13:06:49
  • A fost prima sa vizită/vacanță în TURCIA

VIZUALIZĂRI: 3277 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (pgad2008); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

georgiana0503
[18.06.12 13:55:24]

buna! avem si noi bilete pentru 2 sept la vista hill si inca nu vazusem pozele cum arata dupa ce-i schimbasera mobilierul si dupa ce au pus topoganele alea 2... vroiam sa te intreb de temperaturi... cam cum era seara? racoare, cald? daca ati iesit in cluburi? cum a fost? daca ati fost cu masina?

[19.06.12 15:20:13]

@georgiana0503: am fost cu autocarul, dar am avut o experrienta proasta (pana... etc). dimineata ne trezeam la 7,30 super cald 30 grade dupa amiaza 40. aacuum nu stiu ce sa spun daca o sa fie asa si in septembrie. hotelul e la 8 km de kusadasi dar vb cu cei de animatie stiu toti engleza si te poate indruma.

bg
[19.06.12 15:50:48]

@pgad2008: buna. intrarea in mare la hotelurile vecine era m ai buna ori era la fel, pentru ca dupa cate am citit la vista sant multe pietre in apa . Noi plecam pe 10 iul cu masina si sper sa nu fie exagerat de cald

georgiana0503
[19.06.12 16:37:09]

@bg: sa postezi poze imediat ce veniti si va asteptam cu impresii... sper ca bune: P

[19.06.12 19:27:44]

buna noi plecam pe 29 iunie la acest hotal te rog frumos daca ai putea sa detaliezi hotelul, mersi mult!

[20.06.12 10:54:41]

@wyo: buna! ce pot sa iti spun de hotel e pe 7 etaje plus -2 unde este piscina interioara. hotelul dupa cum sti e renovat este foarte cuart se spala mereu, curat in camera am lasat cam 2 lire pe perna si au facut forme din prosopape. eu cand am ajuns aneam camera cu vedere la (land) iam dat 10 euro si iam zis sa imi dea o camera mai buna mia dat la ultimul etaj am fost multumit era o priveliste super (chiar daca nu era inspre mare), mancare e un bufet inauntru restaurantului si altul afara care fac (gratare covrigei fresh) parjituri fruncte... etc. miercurea e zi de bazar in kusadasi iei un microbus nr 6 care trece pe soaseaua din fata hoteluli 4,50 turcesti un drum 2 persoane. noi am fost la pamukale 2 persoane 70 euro (excursie 220 km cu autocaru cu ghid, masa de pranz inclusa...) dar meritasa vezi acest munte de calcar cu terasele cu apa calcaroasa. distarctie placutasi aveti grija sa nu va parliti la soare prea rau... lol...

badescucs
[20.06.12 21:28:55]

si noi avem cazarea pe 30 iunie dar ne cazam 2 nopti in istambul (din Bucuresti)

[21.06.12 21:38:06]

@pgad2008: mersi frumos pentru detalii daca ai putea sa imi detaliezi despre piscina si bucatarie

[22.06.12 17:17:02]

@wyo: buna! sunt doua piscine le poti vedea si in poze amaddoua de 160m, una mai mare iar cealalta mai mica ca lungi in tre ele se afla baru. mancare ce sa iti zic buna ai ce sa alegi in fiecare zi pui vita miel, preperete cu sos sau fara in fiecare zi in alt fel. salate mereu, ciorbe sau supe cate 2. eu zic ca si petru cei mai pretentiosi se gasete ceva de mancare (eu sunt ospatar si nevasta mea bucatareasa iti dai seama ca avem ceva pretentii. concediu placut si mult soare!!!

[22.06.12 18:49:00]

[28.06.12 10:12:15]

sti cat costa masajul?

cornel0102
[30.06.12 01:40:23]

am o rugaminte, daca ai fost cu masina da-mi si mie un traseu, vreau sa-l fac dintr-o bucata, merci

ps. este mai bine sa mergi dea lungul marii sau prin kumartar-can adica mai scurt

cu stima

[30.06.12 23:40:18]

@Stefan82: da este o piscina mica langa dusuri pentru copii, mesajul parca 15 centii. vacanta placuta!!

badescucs, bg, cornel0102, georgiana0503, pgad2008, Stefan82, wyo*
Alte impresii din această RUBRICĂVista Hill Hotel (ex Cande Onura) [Yavansu]: