ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 15.06.2012
ÎNSCRIS: 15.06.12
JUN-2012

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Foarte frumos, recomand

Un Hotel frumos curat linistit, mic dejun tipic grecesc (subtirel) cina copioasa la restaurant, piscina curata, camerele mari cu balcon, tv mic cu cateva programe grecesti (prin antena), plaja nmica dar cu nisip la 350 m distanta, marea foarte curata intrare lina cu nisip.

Recomand croaziera in jurul insulei cu agentie greceasca la 20e cu ghid roman. Totul a fost suberb!

Trimis de luc64 in 15.06.12 12:55:30
Validat / Publicat: 15.06.12 14:04:57
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în GRECIA. A mai fost în/la: Sun Hotel, Polichrono, Kassandra, Halkidiki

VIZUALIZĂRI: 7528 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (luc64); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 camera

bitnic
[15.06.12 22:26:00]

Cred ca este vorba de iunie 2012 si nu ianuarie. Frumoase poze si asa mi s-a facut iar dor de Grecia!

[16.06.12 19:41:11]

@bitnic: asa este, scuze pt greseala

cata1968
[05.07.12 17:07:14]

@luc64: @luc64: camerele sunt dotate cu frigider si ac?

te intreb pt. ca pe 9-iul., plec si eu la aceelasi hotel si cei de la ag. mi-au spus ca sunt dotate cu de toate camerele!

[06.07.12 12:55:24]

@cata1968: da au frigider, aer conditionat si seif. frigiderul are incuietoare si o eticheta cu 5 euro/zi dar era deschis l-am folosit si nu ne-au cerut bani. seiful nu avea cheie, era intr-un dulapior tip comoda si nu l-am folosit. cheia de la camera are un breloc mare din bronz care se introduce intr-un contact special care porneste/intrerupe curentul.

cata1968
[06.07.12 19:37:10]

@luc64: mersi de informatii!

deabia astept sa ajung acolo !

wi-fii-ul se plateste cumva ?

[08.07.12 13:00:34]

@cata1968: wifi este doar in zona receptiei si primele fotolii de la barul de afara (10m) e gratis dar trebuie ceruta parola de la receptionere, noi am dat o cafea la sosire si am primit camera foarte buna, in cladirea din spate etaj 2 unde e liniste si se vede marea. Romanilor le dau cele mai bune camere pentru a pastra colaborarea cu agentia de turism. Concediu placut!

grumy78
[09.07.12 22:13:46]

@luc64: multumim pentru detalii. cu ce agentie ai fost?

Numele agentiei se transmite prin mesaj privat

cata1968, grumy78, luc64
Alte impresii din această RUBRICĂAzure Resort & Spa (ex Mediterranee) Hotel [Planos]:

• pagină generată în 0.059292078018188 sec