ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 06.06.2012
ÎNSCRIS: 04.06.12
AUG-2010

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Un loc de vis

Un loc de vis la cativa km de Venezuela, atmosfera tipica Caraibelor nisip alb fin, marea de nedescris turcuaz plimbari de-a lungul malului marii fara plaje private, cuiburi de testoase!

Adie vant in continuu ce te racoreste hoteluri de lux... palmieri, iguane, muzica, jeep safari,shopping, un loc minunat cu oameni la fel, mancaruri specifice mexicane delicioase!

Recomand tuturor scuba diving o experienta de neuitat....printre corali cu pesti exotici ! .

Recomand in special tinerilor

Trimis de vargha in 06.06.12 00:08:20
Validat / Publicat: 06.06.12 09:05:28
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în CARAIBE. A mai fost în/la: Cozumel, St Martin

VIZUALIZĂRI: 5016 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (vargha); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

[06.06.12 09:05:08]

Merita mai mult sa ne povestesti despre aceasta parte a lumii mai putin promovata pe siteul nostru, o destinatie exotica foarte apreciata. Poate ai timp sa urci cateva fotografii, care ar putea inlocui lipsa informatiilor.

[06.06.12 09:15:32]

Rubrica introdusa a fost mutata la Antilele Olandeze/Aruba, sectiune deja existenta pe site-ul nostru.

[06.06.12 11:53:16]

Esti f zgarcit cu informatiile.

Daca eu as spune: "am fost la Chicago, cladiri f inalte, mancare buna si portii mari, in centrul orasului te simti in siguranta, unul dintre cele mai frumoase orase americane, preturi mici in outlet comparativ cu Europa" - care ar fi reactia ta? Daca te-ai duce la Chicago te-ar ajuta rw meu?

grecudoina
[06.06.12 19:13:48]

l-am deschis repede sa vad cum e acolo, dar am fost neplacut surprinsa, nu am vazut nimic. Astept in continuare, poate vad, macar niste poze. Eu am scris despre Australia, Noua-Zeelanda, locuri unde putini romani au ajuns, si dupa ce le revad acum, din cauza ca ma apuca noaptea, si nu mai puteam scrie, sunt nemultumita si multe locuri nu le-am prezentat si promit sa revin asupra acestor zione, dupa ce o sa scriu in luna iulie despre cateva locuri si orase din USA. Dar acest rw, nu e nici macar cat un ecou, pacat! E un loc pe care nu l-am vazut si poate ma facea sa-mi indrept gandurile spre acele locuri, oricum in dec. merg in Peru-Bolivia, m-a convins rw lui Arinuca

varghaAUTOR REVIEW
[08.06.12 17:15:22]

Buna la toata lumea... scuze in primul rand ca descrierea a fost atat de vasta voi reveni cu poze si o descriere mai detaliata... n-as fi crezut ca vor fi ecouri la postare ma bucur sa vad ca sunt persoane interesate

[08.06.12 20:50:38]

@vargha: Pe bune? R u kiddin'?

varghaAUTOR REVIEW
[08.06.12 23:06:16]

@MCM: Scuze dar chiar nu inteleg de ce faci misto... care e ideea... nu ma prind!

Cristian_h*
[09.06.12 06:46:26]

idea este @vargha ca cele trei fraze si jumatate scrise de tine nu ne sunt de nici un folos, tot ce ne-ai spus, banuiam, intuiam, sau stiam deja.

[09.06.12 07:14:58]

@vargha:

Departe de mine ideea de a face misto. Serios. Ti-am dat un exemplu ca sa-ti poti da seama cat de folositor ne-a fost rw tau.

Dupa cum ti-ai dat seama deja, acesta este un site de turism, de unde afli informatii utile, pe care nu le cunosteai inca; informatii care sa te ajute sa mergi /sau nu intr-o destinatie turistica. Nici pe departe insa, nu este un site in care sa vina romanii/si nu numai, sa enumere locatiile de vacanta in care au fost. Ar fi trebuit sa-ti dai seama din voturile cu minus pe care le-ai luat la majoritatea rws tale, ca persoanele care le citesc sunt nemultumite de ceva.

Revenind la acest rw, vorba lui @Cristian_h, tu nu ne-ai spus nimic nou.

Asteptam, dupa cum vezi mai multi, sa ne dai amanunte.

Daca punctul tau forte nu este scrisul, atunci inteleg, dar urca macar cateva fotos.

Daca nici asa, atunci vacante la fel de minunate sa ai.

PS putina acuratete nu strica, de ex ai intre 20-30 ani sau 30-40 ani? Nu ca acest lucru ar avea vreo importanta deosebita pt noi cand ne alegem vacantele, dar este vorba de seriozitatea si consideratia pe care o ai fata de cititor. Sau ai descoperit masina timpului ))). Si nu, nu am facut mishto, sunt mai glumeata de felul meu, dovada sunt scrierile mele.

grecudoina, MCM, vargha
Alte impresii din această RUBRICĂDescoperă Aruba: