ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 07.05.2012

Descoperă Kusadasi și împrejurimile

[fb]
NOU TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Kusadasi-May 2012

Am vizitat prima data Kusadasi in august 2010. De atunci, am revenit cam de 3 ori in fiecare an, iar anul acesta am petrecut 1 mai aici. Deja e plin de turisti, vremea este superba, mult soare, flori peste tot, ce pot spune, imi pare rau ca m-am intors acasa, as mai fi stat alte inca 10 zile.

[fb]
Trimis de roxana.tomina in 07.05.12 10:51:12
Validat / Publicat: 07.05.12 13:51:59
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA. A mai fost în/la: Antalya, Bodrum, Izmir, Istanbul, Bursa

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (roxana.tomina); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P04 mult soare

Puteți VOTA simbolic articolul - VĂ PLACE? [doar simbolic; articolul NU are PMA std]

PUNCTAJ CRT: 0 PMA (std) PLUS -2 PMA (din 4 voturi)
NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.

webmaster [07.05.12 11:55:55] »

In forma in care se prezinta momentan, textul trimis nu este publicabil ca articol - nu poate fi validat.

Speram totusi sa-ti faci timp si sa completezi un set minim de aspecte - referitoare, de exemplu, la camere, bucatarie & masa, amabilitatea personalului, imprejurimi, drumul pana acolo etc - astfel incat sa putem publica, intr-un final, articolul.

Flaviu [08.05.12 16:34:47] »

@Roxana Tomina

Foarte, foarte mult soare in poza PO4... pacat, insa, ca nu s-au salvat toate pozele si tot review-ul (sau, cel putin, asa pare).

Avand in vedere numeroasele tale vacante petrecute in Kusadasi, poate esti buna sa-mi recomanzi si mie un hotel foarte bun in zona, un hotel care sa aiba un bar foarte bine aprovizionat langa plaja - eu ma deshidratez foarte repede -, plaja sa fie cu nisip - imi place sa construiesc castele din nisip - si, mai ales, sa fie plin de rusoaice (exclus englezoaicele!).

Multumesc anticipat! O zi faina sa ai!

P. S. Poate scrii si un rew. despre hotelul respectiv, un rew. ceva mai detaliat, sa stiu si eu mai bine unde ma duc. Ma bazez pe spiritul de observatie feminin si atentia sporita la detalii.

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1] [-1][2 voturi]

Flaviu