ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 28.02.2008
[?] AD. + 2 COPII

Ephesia Hotel [Long Beach]4

[fb]
NOU TIMP CITIRE: 1 MIN

Ephesia - un hotel linistit si relaxant

Am fost la Ephesia in 2003. Pentru prima oara in Turcia esti entuziasmat!

Spre deosebire de UAI, nu sunt atatea sortimente de mancare, dar este si gratar si peste si fructe. Ai ce alege!
Camerele f. curate, prosoape schimbate zilnic, dar nu sunt asigurate si pentru plaja. Chelnerii foarte serviabili si prietenosi. Plaja este foarte buna (Lady's Beach).

Este un hotel linistit. Prietenii nostri care primisera camera chiar deasupra terasei pe care se sustineau spectacolele si discoteca au vrut sa o schimbe si chiar au schimbat/o din acest motiv, desi s-a dovedit ca nu era cazul. Camera cu care au schimbat-o a avut ceva defectiuni la aerul conditionat, defectiune care s-a remediat in ziua imediat lucratoare. Mobilierul nu este foarte nou, dar este functional. Verificati, imediat ce preluati camera, daca aveti lumina la baie si daca apa de la WC functioneaza!

Acolo am vazut prima dansatoare"din buric". Plaja este foarte buna, iar barul este foarte aproape de plaja.

Facand o excursie la Aqua Fantasy, in Kusadasi, urmatorii doi ani am preferat acolo, desi ne-a costat ceva mai mult...Daca va duceti cu masina si tot faceti atat drum, va recomand sa stati mai mult de o saptamana. Vizitati Cetatea Efesului si Casa Fecioarei Maria, obiective pe care noi le-am vazut anul urmator.

[fb]
Trimis de nadiache in 28.02.08 08:13:18

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (nadiache); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com