ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 19.07.2009

Niksici Hotel2

[fb]
NOU TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Niksic dezastru

Este un dezastru total, nu mergeti acolo. Am luat teapa vietii noastre, sunt conditii dezastruoas,e arata k dupa bombardament, mizerie...

Statiunea este urata si are un aer comunist

[fb]
Trimis de dany1711tm in 19.07.09 14:44:45

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (dany1711tm); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

ECOURI la acest review

iuliaa [23.08.09 11:11:57] »

Imi pare rau ca ati patit asa ceva cand vacanta trebuia sa fie pt relaxare, odihna si nu pt nervi si stress, dar vrem si noi mai multe detalii: cum te-ai cazat la ac hotel, poate ai si poze, preturi etc.

Cristian_h [23.08.09 12:30:41] »

am notat aceste impresii cu calificativul foarte slab, deoarece nu se aduc argumente insotite eventual de poze, banuiesc ca va referiti strict la hotelul respectiv?

anamaria1412 [03.09.12 17:58:54] »

oricum, din cate stiu in sutomore merg foarte multi sarbi si albanezi

anamaria1412, Cristian_h, iuliaa