ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 27.01.2012
JAN-2012
PREŢ SEJUR: 310euro
4 AD. + 4 COPII -- v: 5&13ani

Royal Living Apartments4

Perfect pentru a vizita Viena cu familia

ce am dorit asta am gasit un apartament cu de toate foarte mare doua dormitoare de jucai fotbal in ele fiecare cu baia lui, un living deschis cu bucataria doata cu de toate (de fapt lipsea ceva sita la filtru de cafea) un hol mare si alta baie fier de calcat si multe altele

recomand din toata inima revin cu alte detalii

Trimis de rares andreas* in 27.01.12 23:10:07
Validat / Publicat: 22.02.12 21:12:29
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în AUSTRIA. A mai fost în/la: kaprun, salzburg, polten, linz, grazt

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (rares andreas*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 63.00 EUR pe cameră

webmaster [28.01.12 08:17:50] »

Speram sa-ti faci timp si sa completezi un set minim de aspecte - referitoare, de exemplu, la camere, bucatarie & masa, amabilitatea personalului, imprejurimi, drumul pana acolo etc - eventual un set minimal de fotografii din sejur, astfel incat sa putem publica articolul intr-o consistenta cat mai utila cititorilor

webmaster [22.02.12 21:12:16] »

Asta e... se pare că autorul încă nu a găsit timpul necesar. Publicăm aşadar articolul aşa cum a fost el scris - sperăm că va răspunde măcar eventualelor întrebări ale altor cititori.

vera77 [07.03.12 19:50:53] »

Am vazut ca ai setat NU la mesaje pe privat. As vrea sa stiu cum ai gasit si rezervat apartamentul. Poate ai o adresa, un site sau un nr de tel de acolo.

vera77