ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 26.09.2011

Foarte nemulțumit
Nici nemulțumit, nici mulțumit
Către satisfăcător

ARTICOL ARHIVAT

Nu mergeti in acest hotel!!

Tocmai ne-am intors din concediu si tin neaparat sa informez lumea despre acest hotel deoarece impresiile postate de altii vad ca m-au dezamagit foarte tare. Hotelul e cotat la cinci stele dar noi nu am avut nici macar covor in camera era numai parchet.

Mancarea lasa mult de dorit:

1. a fost peste (somon la tava) o singura data pe saptamana si atunci am stat la coada in rest era numai un singur fel de peste la masa plin de oase marunte care nu se putea manca

2. bauturi numai la dozator sucurile si bere si un vin ordinar

3. cafea numai nes la dozator si un fel de cafea naturala tot la dozator care nici macar nu stiai cum sa o numesti

4. legumele si garniturile care mai erau la masa erau reciclate de la amiaza seara si a doua zii si tot asa

5. inghetata se oferea numai copiilor gratuit peste zi si anume intre ora 16 si 16:30

6. personalul forte obraznic de exemplu la ora 12 fara cinci minute nu te lasa cu copil mic in brate sa iei o felie de pizza pe motiv ca masa nu incepe munai la ora 12 fix in conditiile in care toata mancarea era pregatita pentru servire si o gaseai gata racita

13. plaja este cu pietre la intrarea in mare de abia reuseam sa iesim din apa

In concluzie nu recomand acest hotel

celor care mai merg de acum le doresc concediu placut

Trimis de carmenhalmagean in 26.09.11 13:37:18
Validat / Publicat: 26.09.11 15:07:13
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA. A mai fost în/la: delphyn palace

VIZUALIZĂRI: 4658 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (carmenhalmagean); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 450 PMA (din 1 vot)
  • AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com

dia
    [27.02.13 12:52:26]

imi pare rau sa aud aceste lucruri, am petrecut un sejur minunat la acest hotel in octombrie 2009, totul a fost super ok, ma mir de plaja, avea un nisip foarte fin... nu am avut ce reprosa.

am avut o camera family de 4 persoane in conditiile in care am platit pentru doua, mocheta moale, curata, curatenie zilnic, baia foarte curata.

vremea a fost superba. ne-a costat 800 de euro.

Mirey 03
    [02.07.16 19:17:51]

@carmenhalmagean: perfect adevarat... si acum este la fel, poate mai rau - vezi impresii

dia, Mirey 03
    Alte impresii din această RUBRICĂLago Hotel (ex Nashira, ex Azura) [Titreyengol]: