ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 17.09.2011
ÎNSCRIS: 16.04.10
SEP-2011
2 AD. + 1 COPII -- v: 7 ani

Concediu aproape perfect

Grand Hotel Primorsko este clasicul de acum hotel de cinci stele bulgaresti, asa ca cei care nu inteleg de ce nu primesc niste servicii dumnezeiesti, sa se mai uite o data la ce pret au platit si sa se gandeasca la faptul ca ce doresc ei costa cel putin dublu in Turcia de exemplu.

Noi am ajuns la hotel luni 5 septembrie, cazarea s-a facut imediat, bagajele au fost descarcate si duse pe carucior de catre bellboy pana in camera, la receptie ni s-a explicat tot ce era necesar intr-un mod foarte serviabil.

Hotelul este curat, camerele sunt spatioase si curate, curatenie se facea zilnic si se schimbau prosoapele. Internet gratuit prin cablu obtinut de la receptie, am vrut sa vad cum se misca si am downloadat si cu 5mb/secunda.

Mancare mai mult decat suficienta intr-o varietate multumitoare ca sa se evite monotonia, Pui, vita porc, gatite in diverse feluri dar gatite bine si foarte gustoase, au existat si tocaturi dar nu au primat ba chiar mai rar decat ma asteptam, doua feluri de ciorba, cinci sase feluri de garnituri, salate tot asa, baclavale si fructe la desert si comunele prajituri cu crema. La piscina, pizza fursecuri clatite sandwichuri.

Sala de forta gratis, sauna 10 leva la spa center, piscina suficient de mare, curata, cu jacuzzi, kids club in timpul zilei, animatori si animatoare simpatice, marea la 2 minute dar nu apartinea hotelului, o umbrela si un sezlong 7 leva pe zi, berea 2 leva la terasa pe plaja.

Toata statiunea, inclusiv hotelul nostru plina de cehi sau slovaci, peste tot scriaq in ceha, nsi nu i-am vazut pe nici unul trist sau nemultumit. Aquaparcul cam modest si putin cam scump, 55 leva pe zi pentru doi adulti de la 10 la 19.

Eu cu familia mea am fost multumiti, ne-am relaxat, copilul s-a simtit bine, ne-am incarcat bateriile, asa ca cei care cauta sa gaseasca Ibiza, sa se duca la Ibiza nu la Primorsko, daca-i tine buzunarul, noi am gasit ce am cautat ba chiar mai mult la un pret extrem de mic.

Cam atat pentru moment, daca mai aveti intrebari la obiect va voi raspunde cu placere.

Trimis de stelianbirea in 17.09.11 18:04:31
Validat / Publicat: 17.09.11 20:23:56

VIZUALIZĂRI: 2418 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (stelianbirea); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 Camera dubla

Gabisece [18.01.12 13:09:13] »

Buna ziua

Imi puteti da si mie cateva informatii cu privire la parcare de ex: dc se plateste, dc este pazita, unde este aceasta parcare ptr ca am citit ca este in renovare cea de la subsol.

Si dc se poate cateva informatii cu privire la drumul pana in Primorsko: pe unde este cel mai bun drum si cel mai scurt.

Va multumesc

Gabisece