ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 06.09.2011
AUG-2011
PREȚ SEJUR 240 [lei] ?

Casa din deal [Cheia]3

Excelent!!!

In primul rand locatia exacta este Cheile Gradistei intre Meociu de jos si cel de sus...

Casa este plasata pe un deal. Accesul se face un pic mai greu se urca un deal, daca nu ai talent la condus nu vei reusi.

Propietari stiu acest lucru si au facut o parcare la poalele dealului. Iarna se urca dealul doar cu 4x4. Locatia este minunata, izolata de celelalte vile. Curtea se intinde pe un intreg lac 17.0000 m2.

Casa are living la parter, bucatarie, 7 camere 5 dintre ele au baia in camera. Din pacate am gresit numele vilei Vila se numeste casa din deal.

Propietari nu deranjeaza clientii, in cea mai mare parte a timpului sunt plecati.

Au un magazin de produse lactate forte bune pe care le recomand.

Curtea excelenta cu gratar, sezlonguri si foisor.

Ne vom intoarce cu siguranta.

Trimis de ciprianion in 06.09.11 07:02:00
Validat / Publicat: 06.09.11 08:57:28
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în MOIECIU.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (ciprianion); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P12 [fără descriere]

ECOURI la acest review

chelie_d [06.09.11 10:54:25] »

deci să înteleg că, preţul este de 60 de lei pe noapte,camera dublă ?

bucătăria este complet utilată ? gazdele stau acolo ?

webmaster15 [07.01.12 16:03:56] »

@ciprianion

Am introdus coordonatele GPS ale pensiunii, rezultand urmatoarea pozitionare pe harta click aici. Ne poti spune daca-i ok?

Multumesc.

ciprianion [08.01.12 17:41:09] »

Bucataria este utilata.

Pretul in vara era de 60 ron pt mai multe zile. Acum sigur este mai scump. Proprietari locuiesc in alta casa alaturata.

chelie_d [09.01.12 09:38:54] »

merci pentru raspuns...

ciprianion [09.01.12 13:23:00] »

Localitate se afla intre Moeciu de sus si Moeciu de jos. Pe harta nu am gasit localitatea Moeciu.

chelie_d, ciprianion