ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 17.07.2011
JUL-2011

Sub orice critică
Extrem de nemulțumit
Sub orice critică

Foame multa, mizerie, TEAPA, TEAPA, TEAPA!

N u se poate spune descrie in cuvinte marea dezamagire, atat a noastra cat si a aproxim. tuturor celor din hotel care isi luasera teapa venind acolo,

INCEPAND cu camera care venea curata doar daca dadeai mita {asa procedasera unii lasau 2 euro pe pat}, baia care facea greata wc. care nu-i mergea bazinul colacul rupt, vasul de wc. era suit pe un butuc si curgea incontinuu, cabina de dus care curgea pe la toate incheieturile para, si bara de dus erau ruginite... totul intr-o stare jalnica!!! trebuie sa credeti!!! nu va povestesc ca au dozatoare de sapun dar alea sunt doar de poza ca nu cred ca au avut [vreodata] in ele sapun

si in mare daca e putin sa va pov un pic si de mancarea care era facuta din resturi de la o zi la alta mancarea era aceeasi chiar si 2-3 zile pt copii pt. cine-i are sa stie ca nu are ce sa le dea. Toate preparatele au acelasi oribil gust din cauza condimentelor pe are le pun cu poala in tot, rosii taiate dinainte cu cateva ore cred pt ca aveau un gust de rasuflat! Nu va pot descrie foamea pe care am tras-o. sucurile erau facut din pliculet cu sifon, fursecuri? sandwich? la lobby bar? o mare minciuna fructe doar niste piersici nasoale si pepene pt cine apuca, da sa nu va ganditi ca mancati si pepene si piersici in aceeasi zi, o zi una o zi alta

SINGURUL LUCRU BUN ESTE PISCINA {SINGURUL}

Sa nu credeti ca sunt pretentioasa da este totul jalnic!!! nu merita decat 2stele!!! nu o recomand nimanui!!!

Trimis de mony_ita in 17.07.11 00:57:17
Validat / Publicat: 17.07.11 07:08:08

VIZUALIZĂRI: 1735 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (mony_ita); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

[17.07.11 08:56:10]

Ce inseamna acel 'LM' de la rubrica 'pret sejur'? ("460 LM")

mony_itaAUTOR REVIEW
[17.07.11 23:15:57]

LAST MINUTE

catalinsiatit
[01.08.11 18:57:08]

Nu stiu in ce hotel ai stat, dar si noi am stat in acest hotel, ne-am intors de o saptamana si sincer nu a fost deloc asa, camera era curata, curatenie se facea zilnic, prosoape zilnic, lenjerie la 3 zile, sapun, sampon, gel de dus, toate in sticlute mici fara nici un bacsis. In legatura cu mancarea si aici exagerezi, dar sincer mult, adevarul este ca nu excelau la capitolul mancare, dar exista intotdeauna ceva de mancare fara probleme, carne pui prajita, cartofi prjiti, cartofi aurii, salate care erau proaspete si foarte bune, peste, dar sincer ca sa spui ai murit de foame exagerezi... Daca pretentiile tale sunt asa de mari nu te mai injosi sa mergi in asemenea locuri ieftine si alege ceva la peste 2000 de euro si... )

mony_itaAUTOR REVIEW
[01.08.11 20:57:24]

Va intreb doar un singur lucru, ati mai fost vreodata la hotel de 2-3stele sau e prima data, nu intreb de 4 ca nu are rost! ? acum depinde de fiecare cum are ac. si ce pretentii are! prosoapele care aveau multe din ele cul gri si nu albe cum ar fi fost normal, sapun... , nu i-am vazut culoarea, daca v-au impresionat sticlutele alea de sampon, atunci nu are rost sa mai spun nik. ! Nu ai inteles nik ei cand prezinta pe net oferta o descrie ca avand super conditii, ok, nu ma asteptam la super cond. ca e normal ca ei sa exagereze ca sa vina turistii dar macar la jumatate! daca vor fi multi cei care judeca la fel ca dv. altii vor merge crezand ca-i adevarat si SURPRIZAAA!!! TEAPAAA! eu am dat 460de euro, dar stiu cel putin 6 cupluri care au dat 760euro, oameni ca mine cu pretentii strict normale si nu mi-au spus nimic diferit fata de ce aveam eu si mancam vorba aia din "aceeasi oala" deci eu sunt totusi un caz fericit! Si... despre gustoasele sarmale de ce nu povestiti un pic sau despre tocana de iepure plina de osisoare marunte ca daca nu mestecai usor riscai sa ti se implante un os in gingii, sau laudatul peste pe care daca-l mancai beiai 5l de apa (daca aveai bineinteles sau daca te duceai ca milogul cu paharelul la bar sa-ti umpli o sticluta), mai bine zis spuneti va rog dv. mai precis ce mancare va placut ca eu nu am gasit una sa pot spune ca mi-a placut! prajiturile care le vedeti in imagini sunt burete dulce, cand am timp am sa postez niste poze cu hotelul de 4 stele! Ma rog nu are rost sa mai pierd timpul explicand cine crede, crede, cine nu, sa mearga, si mai vbim la intoarcere! P. S: conditiile ca si conditiile dar cand mancarea e de genu', nici sa-mi dea ei 460euro nu merg!!!

catalinsiatit, mony_ita
Alte impresii din această RUBRICĂRubin (Roubin) Hotel: