ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 24.04.2009
AUG-2008

Extrem de nemulțumit
Extrem de nemulțumit

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Sa nu fie nici macar ULTIMA alegere!

Cu banii cheltuiti pentru a petrece 10 zile intr-un infern creat de rusi pentru rusi, mai bine mergeam din nou in Kusadasi 7 zile. Nu alegeti acest hotel, veti ramane cu un gust mai rau decat amar... si poate si cu bube la gura de la paharele si furculitele prost spalate, pardon doar clatite!

Sfatul meu: nu aici!!!! nu alanya! Vreti Turcia ptr distractie atunci Antalia (centru), vreti vacanta Kusadasi! Singurul lucru bun de aici: echipa ce se ocupa de distractii.

Trimis de mickylaur in 24.04.09 15:24:00

VIZUALIZĂRI: 1511 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (mickylaur); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)

ValiVieru
[24.04.09 15:36:28]

Scuza-ma dar cum te-ai relaxat 100% daca nu ai avut nici masa nici cazarea buna ??!!

Eu as fi fost intr-un stres sa nu am nimic bun in concediu

maimerg
[24.04.09 18:37:42]

buna, eu ti as recomanda dak vrei o vacanta de vis sa mergi in antalia regiunea lara kundu si dak te tin buzunarele cel putin delphin palace deluxe colection e ceva de vis noi mergem tot acolo am fost anul trecut si a fost exceptional desi vroiam sa incercam royal wings dar mergem la anul la r wings.concediu placut tuturor!

tm67bru CONS. ONORIFIC AFA / TURCIA
[24.04.09 19:41:58]

mickylaur - sunt de parere ca gresesti generalizand si extragand o concluzie generala, pentru intreaga regiune Alanya, pe baza unei experiente singulare. Nu toate hotelurile din Alanya sunt precum Grand Paradise, ba chiar din contra! Tot acolo sunt hoteluri precum Delphin De Luxe, un hotel pur si simplu exceptional, sau Delphin Botanik. Pe acestea doua le-am vazut personal (in primul am stat cu doi ani in urma) si le recomand chiar si celor pretentiosi, fara nici o retinere. De asemenea, am mai citit impresii de la alte hoteluri de acolo, povestind despre concedii reusite 100%, la preturi super-rezonabile. Daca o sa citesti mai mute pe site, o sa vezi atat ca la adresa lui Grand Paradise au fost dintotdeauan plangeri, cat si impresiile de bien de care iti spuneam.

mickylaurAUTOR REVIEW
[01.05.09 11:49:35]

ValiVieru- am incercat pe cat posibil sa trecem peste toate neajunsurile hotelului si de mare ajutor ne-a fost faptul ca ne-am imprietenit cu echipa ce se ocupa cu divertismentul... iar la capitolul mancare dinnou ne-au fost de ajutor ptr ca ne-au recomandat sa mergem la bazar si odata chiar ne-au comandat mancare traditionala si am fost serviti la hotel... . am incercat si pot zice ca 60%am reusit... . bafta si co placute!

maimerg - multumesc ptr sfaturi, daca voi reveni in Turcia o voi face cu siguranta tot la Kusadasi ptr ca acolo mi-a placut!

tm67bru - imi pare rau daca crezi ca am generalizat... dar eu mi-am scris parerea si atat... asta este parerea MEA, restu cu a lor. . Din pct meu de vedere alanya nu e asa frumoasa ca si Kusadasi... co-uri placute

maimerg
[01.05.09 11:52:40]

cu multa placere si sa ai un concediu placut si totusi sa mergi in antalya lara kundu ca e super

ValiVieru
[01.05.09 12:10:24]

Daca vreti distractie si viata de noapte, daca mergeti in CO fara copii incercati BODRUM Isil Club sau anul acesta se deschide un hotel nou KEFALUCA. Oricum concediu frumos

tm67bru CONS. ONORIFIC AFA / TURCIA
[02.05.09 17:04:07]

mickylaur - Kusadasi e o destinatie faina, super, mai accesibila celor care merg cu masina. Insa... si in Kusadasi sunt hoteluri mai slabe, esti norocos/norocoasa ca ai nimerit bine, au fost (citeste pe site) si cu totul altfel de experiente... .

Pe de alta parte, Alanya are si ea hotelurile ei bune, din pacate tu ai nimerit exact la cel de care lumea s-a tot plans pe aici pe site. Eu am fost in urma cu doi ani la Delphin de Luxe, un hotel foarte bun, care nu cred ca se poate compara cu nimic din zona Kusadasi... E adevarat insa ca si pretul a fost cu totul altul fata de cel la care ai fost tu.

Cand ai timp, citeste reviews-urile de de la Delphin, sau pe cele de la Botanik -- poate o sa-ti schimbi parerea despre Alanya. : -)

Vacante frumoase, adevarate, tuturor.

maimerg, mickylaur, ValiVieru
Alte impresii din această RUBRICĂGrand Paradise Hotel [Okurcalar]: