ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 24.06.2011
JUN-2011
single

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Un hotel care ar merita mai mult de 2 stele

Am fost cazata la acest hotel in regim single, fara masa.

Camerele, ce-i drept cam micute (prea mult mobilier) sunt recent modernizate.

Zilnic se facea curatenie in camera, doamnele de la receptie foarte amabile.

Nu este frigider in camere, insa contra-cost, am avut un racitor, la 11 lei pe zi. ca pozitionare, se afla in centrul statiunii, in apropiere de plaja.

DE RETINUT IN ACEASTA ZONA CENTRALA, unde plaja apartine de adras.ro. pretul sezlongurilor este 30 ron pe zi, in comparatie cu plaja DANA unde costa 10 lei,

Chiar si in neptun sezlongul era 15 lei,

Trimis de aaaaaa in 24.06.11 22:28:04
Validat / Publicat: 24.06.11 23:30:33

VIZUALIZĂRI: 2589 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (aaaaaa); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 450 PMA (din 1 vot)

[24.06.11 22:43:11]

@aaaaaa, ne poti spune care a fost pretul sejurului?

Iar daca ai, poate incarci si niste fotografii.

[25.06.11 09:55:37]

Buna ziua. Ar fi utile mai multe informatii despre baie, camera, balcon.

As dori sa stiu cum ai facut rezervarea pentu single, m-ar interesa.

Multumesc

[25.06.11 20:18:59]

Sejurul a fost de 6 nopti, am luat cazarea de pe net, prin agentie, online, si m-a costat 350.ron, fara masa, single. pretul unei camere sigle il gasiti si pe net, in cadrul programelor si ofertelor turistice pe luna iunie. (litoralul pentru toti). fara agentie, camera costa 87 ron.

Camera este cu 2 paturi, regimul de cazare este single, balconul are o lungime de 3-4 m, baia este modernizata. momentan nu pot incarca poze, dar promit ca osa incerc sa trimit in 2-3 zile

[25.06.11 22:18:57]

multumesc.

In aceasta vara intentionez sa meg cu copilul si mi se pare o solutie destul de decenta raportand la calitate-pret, deoarece noi nu vrem lux ci doar bun simt

[25.06.11 22:23:30]

Dar acum mai depinde de agentii, deoarece foarte putine valorifica camere in regim single si nu inteleg de ce. Mi se pare un pic deplasat. Chiar in aceasta tara nu sunt persoane care merg cu un copil si automat camera single atat timp cat copilul ae gratis (pana in 12 ani) ?

[26.06.11 20:49:18]

incercati pe unele saituri turistice (editare webmaster), tastati in cadrul hotelului, si poate gasiti camere cu regim single. eu gasisem si la hotelul cometa din jupiter, cupidon din saturn, sunquest din venus. personal, insa recomand statiunile saturn, venus, neptun, care au o plaja fff buna. cineva mi-a spus ca a stat la perla venusului cu 40 ron, in fata careia se afla o plaja ff frumoasa

[26.06.11 20:59:28]

@aaaaaa

Referirile pozitive la agentiile de turism (iar saiturile expuse mai sus apartin unor agentii de turism), sunt interzise pe sait. Da PM, daca vrei. Ai un avertisment pe aceasta tema.

@dariaiac

AmFostAcolo are oferte speciale, chiar si pentru acest hotel, pentru userii ce fac parte din comunitate. Poti cere o oferta personalizata, in link-ul de mai jos Solicita oferta ta

[26.06.11 21:06:21]

va cer scuze, dupa ce am trimis mi+am dat seama ca nu am voie.

dildi2
[14.07.11 16:02:12]

Ma scuzati ca va deranjez cu intrebarea mea. Daca ati fost la Siret probabil ati vazut - auzit despre situatia din Hotel Aida. Puteti sa-mi dati niste informatii despre conditiile de acolo. Dorim sa mergem cu copil mic si mi-e cam frica dupa ce am citit mai multe pareri negative despre acest hotel. - adevarat din ani anteriori.

Va multumesc anticipat

[14.07.11 19:00:55]

nu stiu nimic despre hotel Aida. curatenia in hotel depinde de angajatii hotelului, de sefi. daca aveti si un copil mic, ati citit si comentarii negative, nu va sfatuiesc sa-l alegeti.

dildi2
[14.07.11 20:20:46]

Multumesc oricum pentru raspuns.

aaaaaa, dariaiac*, dildi2
Alte impresii din această RUBRICĂSiret Hotel: