ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 16.04.2009
ÎNSCRIS: 27.01.09
APR-2009

AUTORUL NU ar recomanda

Morgana Hotel4

AFA RECOMANDĂ: Pentru transfer Aeroport - Hotel (Roma) și/sau tururi turistice ale Romei / Vaticanului - recomandăm www.ghidroma.com
  • Informatii sau rezervări: pe sait sau tel. 0039 324 981 3672
  • Groaznic hotel

Am stat o noapte la Hotel Morgana. Desi am adaugat site-ul hotelului, camerele nu arata deloc asa cum sunt in poze. La baie miroase urat. Camera are mocheta murdara. Usa de la baie era stricata intr-o parte.

Am stat aici pentru ca rezervasem on line si nu aveam ce face. Altfel e groaznic. Hotelul are 4 stele, dar arata ca de 1! Cel putin camera double standard.

Trimis de SirAndrei in 16.04.09 17:25:40

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (SirAndrei); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

ECOURI la acest review

• SOCIALs