ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 02.06.2011
ÎNSCRIS: 02.06.11
AUG-2007

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

O zi minunata

Un loc superb. Ramai fara cuvinte. Cine ajunge acolo sa mearga si cu barcuta jos la cascada.

Se vede incredibil Canada.

Au construit acolo o punte de vizitare pentru a vedea si forma de potcoava (asa cum o vad canadienii).

Ramai cu un gust amar cand citesti pe un afis ceva de genul "sandalele donate vor ajuta tari sarace precumm... Somalia. Romania etc" (nashpa).

Cel mai bine e sa o vizitezi intr-o zi senina, picaturile fine de apa formeaza mai multe curcubee- super.

Trimis de Aecrim17 in 02.06.11 14:53:58
Validat / Publicat: 02.06.11 16:03:28

VIZUALIZĂRI: 1909 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Aecrim17); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

magdalena
[02.06.11 18:36:31]

Mi-as fi dorit nespus de mult sa fi citit mai multe amanunte despre cascada Niagara.

Eu am vazut recent cascada Manavgat din Turcia (click aici) si am ramas impresionata. Cred ca e fabuloasa Niagara!

georgiana
[03.06.11 14:11:45]

Eu astept sa-ti faci timp sa incarci niste fotografii, cat mai multe dorim. Un review despre o cascada fara poze... e ca nunta fara lautari, nu?

popescu.borsa*
[05.06.11 15:50:22]

Dacă autorul nu vrea să ne arate nimic, google este foarte darnic:

click aici

georgiana, magdalena, popescu.borsa*