ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 30.03.2011
ÎNSCRIS: 30.03.11
AUG-2009

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Superb

Kusadasi... o destinatie foarte frumoasa, aproape de multe atractii turistice ale zonei (pamukalle, efes, troia, etc...), un loc cu plaja foarte frumoasa, relaxanta dar totusi animata.

Mi-a placut si hotelul Ephesia.

A fost curat, atat in camere, bai, hol, piscina, restaurant, mancare foarte buna, panorama incantatoare spre mare, din cate imi amintesc toate camerele cu vedere la mare, echipa de animatie prietenoasa si hazlie. Deci mi-a placut foarte mult si l-as alege din nou.

Sfat: Va recomad :)

Trimis de Ioana_Ioana in 30.03.11 14:32:25
Validat / Publicat: 30.03.11 21:20:41
  • A fost prima sa vizită/vacanță în TURCIA

VIZUALIZĂRI: 1815 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Ioana_Ioana); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 Vedere din Balcon spre piscina hotelului si a marii Egee

[30.03.11 14:37:57]

Ioana ai fost la clubul de vacanta Ephesia Holiday Beach sau la Ephesia Hotel click aici ?

[30.03.11 21:19:15]

Judecand dupa descriere, am impresia ca vacanta autoarei s-a desfasurat la Hotel Epehsia (si ca ar trebui in consecinta mutat acolo); publicam review-ul temporar la rubrica aleasa de autoare; daca vom primi o eventuala confirmare, il vom muta la rubrica potrivita

ninel*
    [31.03.11 19:50:10]

pretul si cu ce ai ajuns acolo nu ne spui?

Ioana_IoanaAUTOR REVIEW
    [05.04.11 01:08:59]

Am stat la Ephesia Hotel,

- 7 zile.

- pret: in jur de 310 euro ALL Inclusive (poate 10 euro plus sau minus, nu imi mai amintesc). Rezervare prin Agentie de Turism.

Am plecat cu masina pana acolo. A fost greu, obositor, dar peisajul superb .

Am facut mai mult referire la hotel in aceasta scurta descriere.

[05.04.11 08:20:06]

Multumesc, Ioana_Ioana.

Am adaugat pretul in "caseta tehnica" si am mutat recomandarile la rubrica hotelului Ephesia [Long beach]

vl_myk
    [02.05.11 14:23:09]

te rog spune-mi, ma pot folosi de topoganele de la Ephesia club beach daca stau la hotel ephesia?? multumesc mult

Ioana_IoanaAUTOR REVIEW
    [13.05.11 13:00:47]

Noi am stat la Hotel Ephesia, nu Ephesia Holiday (am lasat mai jos linkul)

click aici

... am putut sa folosim topoganele de la Holiday, aveam voie acum 2 ani. Nu sunt foarte mari.

Pentru adrenalina recomand bineinteles Adaland-ul... unde e foarte frumos

Ioana_Ioana, ninel*, vl_myk
    Alte impresii din această RUBRICĂEphesia Hotel [Long Beach]: