ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 09.03.2011

Armonia Holiday Village & Spa [HV-1] [Akyarlar]5

[fb]
NOU TIMP CITIRE: 1 MIN

Uimitor

Felicitari echipei manageriale a hotelului cat si echipei de animatie.

Am ales hotelul de pe net dar am plecat printr-o agentie. Mi-a placut ideea de a vizita doua tari cu mari valente istorice, doua culturi, doua civilizatii: Bodrum, unde s-a nascut parintele istoriei Herodot si insula Kos (Grecia) unde s-a nascut parintele medicinei Hypocrate.

Am avut privilegiul sa am o camera cu vedere spre mare (fara sa dau spaga) spre insula Kos. Superba, curata si primitoare.

Personalul (Sevket, Ina) era ,,enervant"de amabili, de aceea au si primit o prima din partea mea.

Restaurantele si barurile: n-am decit un cuvant RISIPA.

Am ramas surprins intr-o zi cand am iesit din mare, a venit un turc sa ma spele si sa ma stearga de nisip. Uimitor cum acesti oameni reuseau sa-ti satisfaca toate placerile, de aceea il recomand familistilor si nu numai...

[fb]
Trimis de Marian Preda in 09.03.11 13:30:10
Validat / Publicat: 09.03.11 14:20:36
  • A fost prima sa vizită/vacanță în TURCIA
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Turgutreis, Bodrum

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Marian Preda); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P09 O oaza in desert

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com

webmaster70 [18.11.15 20:52:38] »

@Marian Preda: Te-am ruga să (re)verifici coordonatele GPS ale acestei destinaţii pe harta interactivă AFA. Ne poți spune dacă-i ok? (mărește zoom-ul cât e necesar, până la afișarea la nivel de stradă - dacă-i posibil)

Mulțumesc.

Marian Preda [19.11.15 09:43:10] »

@webmaster70 -

Salut, Web! Nu, hotelul Armonia Holiday Village & Spa se află mult mai jos, lângă Bendis Beach Hotel.

Toate cele bune! O zi faină!

webmaster70 [19.11.15 09:53:47] »

@Marian Preda - Ok. Se pare ca review era încadrat greșit.

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Armonia Holiday Village & Spa [HV-1] [Akyarlar], BODRUM" (deja existentă pe sait)

Marian Preda [19.11.15 11:00:17] »

@webmaster70 -

Înţelege un biet profan! Dacă nu mă-nşel era primul rw pe acest site.

Toate cele bune!

Marian Preda