ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 09.02.2011

Franeta Apartments2

[fb]
NOU TIMP CITIRE: 1 MIN

Frumoasa

Am petrecut o vacanta minunata la malul marii Adriatice, a fost o experienta frumoasa, drumul este cam obositor dar merita efortul, este un peisaj impresionant, fermecator. Despre cazare pot sa spun ca gazda e super, vorbeste perfect engleza, camera este mica dar ok cu aer conditionat si exista o curte unde poti parca masina. Masa de pranz o luam chiar langa pensiune unde costa 7 euro meniul zilei pentru 2 persoane si consta in 2 feluri de mancare. Pentru mic dejun si cina aveam solutia de a merge in oras la o pizza, o pleskavita sau ceva de genul acesta.

Drumul pana acolo a durat ceva... cam 16 ore cu mici pauze, este foarte placut peisajul am mai spus, sunt in schimb multe serpentine ceva de genul transfagarasean. Pentru cei ce nu vor sa cheltuie mult e ok,se poate si negocia pretul cu gazda deci poti sa iesi foarte bine cu cheltuielide de cazare si in plus este altceva decat la noi la mare, merita sa mergi! Ne-a placut mult poate o sa mai revenim, dupa ce mai vizitam si alte tari.

[fb]
Trimis de raluca_mara in 09.02.11 14:20:52
Validat / Publicat: 09.02.11 14:43:50
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în MUNTENEGRU. A mai fost în/la: nu am mai fost
  • Alte destinații turistice prin care a fost: croatia august 2008

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (raluca_mara); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P12 [fără descriere]

ECOURI la acest review

webmaster77 [09.02.11 19:38:00] »

am observat pe internet ca denumirea oficiala a "pensiunii" este "Apartments Franeta" asa ca am modificat denumirea introdusa de autoare.

joanne [15.02.11 10:39:48] »

In p01 banuiesc ca e plaja Mogren vazuta de sus. Sunt curioasa cum v-ati cocotat acolo pt a face poza...

joanne