ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 07.12.2010
ÎNSCRIS: 02.12.10
DEC-2010

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Teapa de revelion Vila Brandusa!!

Am fost acolo, am vazut vila, am platit avansul de 1650 lei, si am pierdut si banii si posibilitatea de cazare pt revelion (30.12.2010-02.01.2011). Saptamana aceasta vom merge in Sinaia pt depunere plangere la politie.

Daca sunt persoane in aceeasi situatie va rog sa ma contactati (...). Multumesc!

Trimis de baby baby in 07.12.10 14:04:39

VIZUALIZĂRI: 1438 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (baby baby); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)

danaches2003 [07.12.10 14:09:57] »

Inainte de a hotari sa alegeti aceasta vila nu ati cautat informatii pe net? (observ ca sunteti in grupa de varsta 20-30 si stiu ca net-ul este de baza pentru tineri atunci cand vor sa afle ceva...). Nu de alta, dar m-am uitat de curiozitate pe site si foarte multi utilizatori au scris ca au luat teapa cu aceasta locatie de cazare... Pacat ca vi s-a intamplat asa ceva, mai ales ca este vorba si de cazare pentru sarbatori.

baby baby [07.12.10 14:28:58] »

Din pacate am citit prea tarziu forumul, platisem deja avansul. Facem tot posibilul sa rezolvam situatia si sa ne recuperam banii.

danaches2003 [07.12.10 14:33:31] »

Va doresc sa obtineti banii si asta chiar repede pentru a nu ramane cu un gust amar in perioada sarbatorilor. Pacat ca s-a intamplat asa ceva!

adryana [07.12.10 14:39:15] »

doamne, ma gandesc cu groaza la cati bani a obtinut ilicit proprietarul, si la cat de usor a obtinut acesti bani, el nu isi mai face griji caci are bani de sarbatori... cati oare vor mai fi cei care au luat teapa, caci nu toti se informeaza dinainte, si de jena banuiesc ca nu toti vor vorbi acum, pacat mare ca se intampla asa ceva, dar totul e posibil caci traim in Romania.

webmaster77 [07.12.10 14:52:30] »

review publicat fara note, deoarece nu este vorba de un sejur - ramane pe site pentru info.

Fir de discuție ÎNCHIS - nu se mai pot scrie ECOURI.

[pentru solicitari de redeschidere, scrieti-mi pe Feedback]
Daca ai fost acolo si doreşti sa ne povesteşti experienţa ta: Scrie impresii

Alte impresii din această RUBRICĂVila Brândușa: