ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 06.09.2010

Sub orice critică
Sub orice critică

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

De tot ***!

Jenant, jignitor, oripilant si totusi specific Romaniei. Hotel ***, ***, cu mobilier pe care ti-e frica sa pui mana, prosoape rupte si aspre, saltele uzate in care stateai ca intr-un hamac, camera cu usa defecta, holul neiluminat si cu panze de paianjen.

Ar fi trebuit sa ne dea ei bani sa stam acolo, oricum am plecat imediat.

Feriti-va de acest gen de hoteluri pt ca sunt destule in neptun-olimp!

Trimis de muppetz in 06.09.10 11:52:05

VIZUALIZĂRI: 2252 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (muppetz); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)

alinutzza140*
[06.09.10 12:44:16]

Poate ar trebui sa pui si niste poze.

webmaster20*
[06.09.10 17:43:51]

Desi nemultumirea pare sa fi fost foarte mare, limbajul de acest gen este interzis pe acest site. Va rugam ca pe viitor sa gasiti alte cuvinte mai putin plastice, cele in cauza au fost suprimate. Am aprecia daca ati incarca si cateva fotografii care sa sustina afirmatiile de mai sus.Pana la urma ati ramas o noapte?

[06.09.10 18:15:10]

Imi cer umil scuze , n-am avut in gand sa fac un caz din aceasta , nici macar nu am stiut ca trebuie sa incropesc o mica ancheta . Nu am intentia de a mediatiza cu probe cazul ci doar o neimportanta recenzie pentru altii sau chiar pentru hotelier(i)

[06.09.10 18:28:38]

Colegul a pus o întrebare simplă: ai stat sau nu acolo, până la urmă? ! ? De acest răspuns depinde statutul acestor impresii pe acest site. (pentru că, în forma actuală, rezultă ca NU aţi rămas acolo, ceea ce atrage anularea notelor acordate).

Mulţumim

[06.09.10 20:43:56]

Binenteles ca am stat acolo, altfel pentru ce motiv mai imi dadeam cu parerea? Si pana la urma ce este cu atatea suspiciuni? Saitul apartine SRI, FSB, NSA sau alte dihanii d-astea? Ce naiba de interese meschine va planeaza prin constiinta? De ce nu anuntati posibilii useri inregistrati ca recenziile trebuie sa fie concepute de scriitori renumiti, profesori de logica, reporteri de scandal, institutii de control ale Statului?

Hah... ?

PS- N-am nevoie de note, premii, sau alte tampenii, imi fac datoria de cetatean al acestei amarate de tara cu speranta ca multi ca mine cu spirit critic real si fara alte interese cred si asteapta (in van) schimbari cat de cat minore in bine, deocamdata in acest simulacru de "turism" national...

webmasterXY*
[06.09.10 21:21:24]

@muppetz, te rog sa-ti pastrezi calmul si sa eviti cuvinte jignitoare, ai fost intrebat ceva si la fel de frumos poti si sa raspunzi, daca vrei.

[06.09.10 22:00:14]

??? Jignitor, nu inteleg. Eu consider ca ar trebui sa ma simt jignit! In rest n-am nici cea mai mica problema.

[06.09.10 22:09:59]

muppetz: calm, sit <-- gluma!

Moderatorii nu isi fac decat datoria. In calitate de turist, ar trebui sa realizezi ca e in interesul tau ca recomandarile postate pe acest site sa fie verificate.

Apropo de verificari, ai postat 5 impresii din (mini)sejururile tale din august 2010 (toate!), care dupa un calcul sumar ar reprezenta un total (pana acum) de 26 de zile de vacanta. -- Btw, in celelalte 5 zile din luna - in ce hotel ai stat?

Nu zic ca-i imposibil, dar un caz aparte tot e.

Daca esti amabil, poti detalia pe aceasta tema?

[06.09.10 22:22:14]

Nu concepi asa ceva ? Cati ani ai , ce altceva prestezi , ce venituri ai si cam cat ai prin banca ? Asta ca sa discutam daca pot sau nu sa fiu eu plecat 26 de zile ? Te-ar mira daca ti-as spune ca am mai fost si alte 6 zile pe afara in 3 tari europene , asta tot in concediu ?

[06.09.10 22:24:19]

Toate in aceeasi luna??

Te invit sa lasi aerele deoparte si sa pastrezi un ton civilizat in raspunsul tau.

[06.09.10 22:27:29]

De ce , tu ai voie si eu nu ? Cine Doamne iarta-ma va credeti ? De aceea vezi tu scumpa persoana fff importanta , am acele sentimente obscure fata de aceasta tara , ROMANIA .

[06.09.10 22:43:08]

Imi pare rau ca am adoptat acel ton lejer de mai sus - era insa, la urma urmei, 'asortat' cu tenta glumeata abordata de tine anterior; insa nici pe departe intentia nu mi-a fost ofensatoare, precum cea a ta din ecourile de mai sus.

Cine ma cred? Nu "ma cred", ci stiu sigur ca sunt "gazda" ta in aceasta seara, si in calitate de gazda am tot dreptul din lume sa-mi selectez musafirii, bazat primordial pe gradul lor de civilitate.

Doua zile pauza de reflectie pentru a te hotari daca merita sa revii pe un ton civilizat atnci cand te adresezi mie, moderatorilor sau celorlalti membri ai comunitatii. Sau , daca vrei, poti sa hotarasti sa-ti cauti o alta comunitate unde sa te poti lauda fara sa-ti faca nimeni vreo observatie, ori sa-ti puna atatea intrebari

alinutzza140*, chelie_d, muppetz
Alte impresii din această RUBRICĂIstria Hotel [Neptun]: