ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 22.09.2008
ÎNSCRIS: 02.07.08
AUG-2008

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Super, neasteptat

Super... super camera (dupa spaga arhicunoscuta - cu vedere la mare, deasupra piscinei), super hotelul, personalul.

Curatenie - zi de zi, cu schimbat prosoape, de cateva ori si lenjerie, aranjat paturi, pijamale... tare dragut.

Masa buna si f bogata. Animatie super.

A meritat toti banii...

Trimis de Tmt in 22.09.08 04:37:32

VIZUALIZĂRI: 2067 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Tmt); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)

somclaudia
[20.04.10 12:33:22]

Buna ziua,

Ma numesc Claudia si sunt si eu din Cluj.

Anul acesta vreau sa merg acolo si eu. Am niscaiva intrebari insa.

1. Pe plaja si la piscina, se platesc sezlongurile?

2. In ceea ce priveste mancarea, este intr-adevar totul ok? Sunt si feluri de mincare "normale" care sa poata fi mancate si de copii? Ma refer la mancare mai europeana.

3. Exista discoteca sau ceva de genul, unde sa poti dansa?

4. In camere exista loc suficient pt 3 persoane?

In speranta unui raspuns, va doresc vacante la fel de placute.

Claudia

TmtAUTOR REVIEW
[20.04.10 14:01:24]

Buna Claudia

Noi am fost acolo in 2008 in august si a fost super ok. Sa-ti raspund la intrebarile tale . 1. 1. La piscina si pe plaja sunt sezlonguri. La piscina nu se plateau in schimb pe plaja da. Insa sip e plaja multa lume isi punea cearceaful pe jos, pe nisip. Nu mai stiu exact cat era, dar in jur de 100 mii lei pe zi, parca. Ceva de genul asta.

2. Mancarea era ok. Noi am fost cu un pui mic de 1 an si 2 luni si am avut ce sa-I dam papa. In sensul ca erau tot felul de cartofi, carne de curcan super buna, carne pui , salate

…era f multa mancare, aveai ce allege. Si mancarea era buna, proaspata…Noi am avut all inclusive si am stat 15 zile. Deci aveam toate mesele. Intre mese, puteai manca la bar spaghete, pizza, inghetata, clatite…

3. Seara se facea discoteca la piscina, era program de animatie, apoi pt copii si apoi era disco. Super.

4. Camera a fost f mare, Am avut si patut pt pui dar patul era imens…baia mare…

Cam asta e. Daca te mai pot ajuta cu ceva, poti sa ma intrebi. Concediu placut.

Mirona

somclaudia
[20.04.10 14:28:34]

Buna Mirona,

Sunt intr-o ceata densaaaa. Am citit niste review-uri mai recente pe trip advisor, de la persoane din tara care au fost anul acesta in februarie parca. Impresiile sunt sinistre. Voiam sa te intreb daca mai stii persoane care sa fi fost acolo in perioada urmatoare, adica dupa sejurul vostru. Uite ce scria...

"Situated in a noisy area, I couldn't sleep well.

Dirty white doors and broken.

No hot water, only warm.

The phone was not working.

Everything was terrible!!!"

E adevarat ca usile sunt stricate, ca nu este apa calda... etc? Te rog mult sa-mi raspunzi pt. ca imi convine aici pretul si vreau sa aflu cat mai multe detalii.

Mersi din suflet si sa-ti traiasca puiutul...

Apropos... puiul meu face 14 ani august, deci e mare.

TmtAUTOR REVIEW
[20.04.10 21:54:59]

Din pacate nu mai stiu pe nimeni care sa fi fost acolo dupa sejurul nostru. Eu pot sa-ti zic doar ca in 2008 nu erau conditiile astea. Doar ca atunci cand am ajuns acolo am dat spaga parca 15 euro, insa nu aveau cica camere “bune”.

Prima camera a fost intr-adevar “naspa”, cu mobilier stricat, aiurea. A doua dimineata insa ne-au dat 2 camere (eram si cu parintii nostri), dar camerele astea erau intr-adevar super faine. Deasupra piscinei, cu palmieri la geamuri, cu vedere la mare, apa calda permanent, baie mare.

Zona nu este extraordinara, aproape de centru, dar cand am dat spaga, am cerut sa fie camerele cu vedere la plaja. Cei care stateau pe partea cu drumul se cam plangeau de galagie, la noi era super fain.

Telefon nu am avut in camera, noi am folosit mobilele. Erau si telefoane fixe care se puteau folosi jos in holul hotelului.

Cam asta sunt impresiile noastre. Eventual poti sa-mi scrii pe miro_popa@yahoo. com daca mai vrei si alte detalii sau eventual poze.

adi b
[09.07.10 20:39:36]

Draga Claudia, in speranta ca nu ai plecat deja, iti relatez experienta mea la acest hotel in perioada 16-30 iunie 2010.

Recent ne-am intors din Tunisia (Sousse) unde am avut un sejur de 14 zile. Inceputul concediului a fost un dezastru, dar din fericire partea a doua ne-a ajutat sa uitam cosmarul. [...] - puteti citi impresiile complete in review-ul scris ulterior de autor din vacanta in aceasta destinatie

webmasterXY*
[09.07.10 20:44:32]

@adi b n-ar fi deloc rau sa scrii un review separat cu tot ceea ce ai povestit in ecoul tau, astfel vei putea fi in masura sa acorzi si note pentru hotel.

Dai un copy/paste la tot ceea ce ai scris in ecou si initiezi un nou review care sunt convins va capta toata atentia celor interesati de aceasta destinatie.

adi b, somclaudia, Tmt
Alte impresii din această RUBRICĂPrima Life Karawan: