REZONABIL
GRAD SATISFACȚIE
NOTARE MEDIE REZULTATĂ
- notele conţinute SUNT luate în calculul mediei
- [mini]Articolul NU ESTE anunţat în lista "Cele mai recente impresii" din prima pagină
- [mini]Articolul NU ESTE inclus în lista "Impresii din sejurul la Unde mâncăm? Taverne în Paralia Katerini și împrejurimi"
- [mini]Articolul este inclus, în schimb, în miniLista EVALUĂRI, accesibilă la sfârşitul listei "Impresii din [Unde mâncăm? Taverne în Paralia Katerini și împrejurimi]" (se deschide prin click pe acel link)
Regina Mare oaza de amabilitate

Am servit cina la hotelul Regina Mare. Mâncate gătită bine, personal amabil. Multumesc pe această cale chelnerilor Vasili și colegului. Deși a fost cina nu a lipsit desertul și gustările reci.
Trimis de Ginanecula in 31.08.23 17:40:17
- Nu a fost singura vizită/vacanţă în GRECIA.
2 ecouri scrise, până acum, la acest articol
NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Ginanecula); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
ECOURI la acest articol
2 ecouri scrise, până acum, la acest articol
În forma în care se prezintă la acest moment, textul trimis nu este publicabil ca review - impresiile nu sunt acceptabile ca articol.
Sperăm să găseşti timp sau disponibilitate pentru completarea unui set minim de detalii - referitoare, de exemplu, la camere, bucătărie & masă, alte facilităţi ale unităţii, amabilitatea personalului, împrejurimi, drumul până acolo etc - eventual pentru încărcarea unui set, măcar minimal, de fotografii din sejur sau minisejur --- astfel încât să putem publica, într-un final, articolul.
"Review"-ul a fost momentan suspendat, până la stabilirea deciziei definitive. Pentru completări / modificări / ajustări poţi folosi linkul EDIT IMPRESII (afişat cu roşu sub textul trimis)În cazul în care aceste completări nu sosesc în timp util, textul va fi - eventual - republicat fie sub formă de ecou (la un review scris anterior din aceeași destinație), fie sub formă de EVALUARE = miniArticol (NU ESTE afişat în lista impresii, NU ESTE anunţat abonaţilor etc).
-
- Pentru a încărca fotografii din [mini]sejur: poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_add9.p ... 12553&hid=18127
Sau... poate ceva video de pe acolo? Dacă ai filmat câte ceva, ar fi zuper-util — link încărcare video.
Nivelul de detaliere insuficient nu îngăduie publicarea impresiilor ca review (articol distinct).
Recomandările vor fi, în schimb, publicate ca "EVALUARE" = miniArticol, CU note, cu statut de "mini-review".
- notele acordate în cadrul acestor miniArticole SUNT luate în calculul mediei
- miniArticolul NU ESTE anunţat în lista "Cele mai recente impresii" din prima pagină
- miniArticolul NU ESTE inclus în lista "Impresii din sejurul în destinaţia X"
- miniArticolul este inclus, în schimb, în miniLista EVALUĂRI, accesibilă la sfârşitul listei "Impresii din sejurul în destinaţia X" (afişată SUB lista cu impresii)
- evaluările NU SUNT anunţate abonaţilor la impresii noi din această destinaţie [nu se trimit înştiinţări la publicarea lor]
--
N.B.: Dacă nivelul de detaliere crește până la minimul suficient acceptării ca şi "articol distinct", EVALUAREA va fi transformată în REVIEW de către unul dintre Administratori.
- pentru eventuale completări ale textului cu alte detalii potenţial utile celor intersaţi în alegerea acestei destinaţii puteţi folosi linkul EDIT IMPRESII- atâta timp cât review-ul nu este încă publicat; ulterior puteţi aduce completările fie prin rubrica ECOURI (cea de faţă), fie iniţiind O SESIZARE (vezi linkul sub articol)
- pentru a încărca foto din sejur ori minisejur: click aici.
- Folosiți rubrica de mai jos (SCRIE ECOU) pentru a solicita informații suplimentare sau pentru a discuta cele postate de autorul review-ului de mai sus
- Dacă ați fost acolo și doriți să ne povestiți experiența dvs, folosiți mai bine butonul de mai jos ADAUGĂ IMPRESII NOI
- Dacă doriți să adresați o întrebare tuturor celor care au scris impresii din această destinație:
in loc de a scrie un (același) Ecou în "n" rubrici, mai bine inițiati o
ÎNTREBARE NOUĂ
(întrebarea va fi trimisă *automat* tuturor celor care au scris impresii din această destinație)
- Jul.2021 [Megkas Taverna] Fructe de mare si Miel - Grecia — scris în 22.07.21 de Aditzul din BUCUREşTI - RECOMANDĂ
- Aug.2019 [Gyropagida Tavern] Terasa Gyropagida - meniuri gustoase pentru gurmanzi — scris în 07.09.19 de dorinakiss din BUCURESTI - RECOMANDĂ
- Jul.2018 Recomandari de masa in Olympic beach si Paralia — scris în 23.07.18 de sandi67 din BUCUREşTI - RECOMANDĂ
- Aug.2016 [Babis & Babis Taverna] Fiindcă taverna Babis nu mai e, ne-am consolat la taverna Babis & Babis (Μπάμπης & Μπάμπης) — scris în 25.11.16 de irinad din TâRGOVIșTE - RECOMANDĂ
- Sep.2015 Ta Binelikia (Tα Mπινελίκια), o tavernă cu stil — scris în 17.10.15 de irinad din TâRGOVIșTE - RECOMANDĂ
- Aug.2015 [Taverna Struga] Struga (Στρουγγα), o tavernă pe gustul multora — scris în 14.10.15 de irinad din TâRGOVIșTE - RECOMANDĂ
- Jul.2015 [Taverna Struga] Taverna Struga - cea mai buna si proaspăta mancare — scris în 10.08.15 de Virgil Man din ROESELARE - RECOMANDĂ