ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 06.09.2008
ÎNSCRIS: 06.09.08
AUG-2008

Foarte nemulțumit

NU recomand

Am fost la Mirador! Hotel de 4 stele cu coltzuri picate. Poate ca e de 3! Plaja cu niste stanci si pietre de iti rupi picioarele. Apa foarte murdara cu resturi alimentare plutitoare! Piscinele sunt OK, sunt 3 si 3 topogane.

Dar... am mers pe litoral, la mare si nu la piscina! Asta puteam sa o fac si in alta statziune nu pe un litoral!

Aerul conditzionat nu prea mergea... Personalul de serviciu te invaluia, ca sa te ciupeasca, si nu vorbesu dacat aproximativ engleza sau germana! Greu sa te intelegi cu ei, mai usor prin gesturi... Am platit pentru prosoapele de palje si pretul era cand 1 euro cand 1 dolar! Acolo si la magazinele din preajma unde am cumparat inghetata si altele 1 euro= 1 dolar USD. Buna paritate!!! Ha ha ha

Era animatie, copii erau rasfatati, dar celelslte conditii ma fac sa spun nu merita...

Mancarea la All inclusive zilnic 3-4 feluri principale, niste supe fainoase, deserturi cleioase! Ceva fructe... Sucuri de dozator 100% sintetice, chiar si bauturile de la Pesi Cola erau la dozator. Vinul execrabil, berea si bauturile tari lungite cu apa!!!

Partea a doua, cu Tur operatorul de la care am cumparat pe bani prea multi pentru serviciile oferite (650 euro!!!), MEDINA Tour din Budapesta a fost o alta exoperienta neplacuta! Ne-au lasat in plata domnului nu ne-au furnizat nicio informatie, in preziua plecarii a trebuit sa ne pierdem ore bune ca sa aflam la ce ora este plecarea, care a fost anuntata dimineata la 4:30, ca sa plecam la 5:20 pe drum sa ne oprim la o benzinarie si sa ajungem la aeroport la 7:15, zborul fiind programat la ora 9:10! Buna organizare!!!

Alta problema a fost autobuzul cu care ne-au transportat care era o jegoshenie, ruptura, soferul la 38 de grade tot inchidea aerul conditionat sa nu consume motorina si mai astepta si bacshish!

Infiorator de mult a costat pentru ce am primit in schimb!

NU mergeti acolo si nu folositi Medina tour Budapesta!

Sfat: duceti cat mai multe bancnote mici, de 1 dolar ca sa iesiti in castig...

NU mai ma duc cu aceasta agentie pentru nimic in lume!!!

Trimis de Ada in 06.09.08 11:24:00

VIZUALIZĂRI: 798 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Ada); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)

• Alte impresii din această RUBRICĂMirador: