ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 16.09.2022

Cabana Bia Păpădia [Izvorul Muntelui]4

[fb]
NOU TIMP CITIRE: 1 MIN

Vacanță stresantă

am ales cazare de pe booking, drumul lung de la Bucuresti, am fost sunati de patron sa ne intrebe daca venim si mai e valabila rezervare, nu ni s a cerut avans, dar cand am sosit la pensiune a trebuit sa platim la inceput pt toate noptile, ni s a eliberat bon fiscal, in caz ca suntem nemultumiti nu se mai putea face nimic, prima inpresie: dezamagire

despre SERVICII

Am stat patru nopti, am fost primiti de doamna Ileana care gateste, serveste in restaurant si primeste oaspetii. Dansa foarte amabila si draguta cu oaspeti, mancare foarte gustoasa dar nu diveresificata. Patronii nu au trecut pe la pensiune, nici nu au sunat sa intrebe daca totul e ok.

despre CAMERE & COND. CAZARE

In cele patru zile nu s a facut curatenie, ne am dus singuri gunoiul la tomberon, baia extrem de mica si friguroasa nu exista calorifer, iar apa de la dus venea pana la wc si chiuveta, tot timpul cand intram in baie stateam cu picioarele in apa. In camera foarte frig, se pornea centrala 2-3 ore seara, pana dimineata inghetai de frig.

GASTRONOMIE (BUC & MASĂ)

Mancare foarte gustoasa, dar nu foarte diveresificata.

LOCAȚIE și ÎMPREJURIMI

departe de obiective si restaurante

despre DISTRACȚIE & RELAXARE

ciubar si sauna inchise ne functionale

[fb]
Trimis de DANAS2022 in 16.09.22 11:50:17
Validat / Publicat: 16.09.22 12:40:10
  • A fost prima sa vizită/vacanță în BICAZ & IZVORU MUNTELUI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (DANAS2022); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

ECOURI la acest review

webmasterXscris / TELEFON [16.09.22 12:38:32] »

@ux127247: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

„Numele utilizator” alocat automat de către program (la primul review încărcat) - ux127247 - este, pare-se, confuzant, derutant pentru unii utilizatori. Când ai timp, îl poți schimba într-o formă mai „umană” (de ex „popescu2020”) - folosind butonul schimbă username de aici

webmasterXscris / TELEFON [16.09.22 12:39:10] »

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_add9.p ... 109382&hid=2966.

Sau... poate ceva video de pe acolo? Dacă ai filmat câte ceva, ar fi zuper-util — link încărcare video.

webmasterX [19.09.22 13:53:37] »

@DANAS2022: Mulțumiri pentru schimbarea username.