ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 19.05.2022
DIN: Ploieşti
ÎNSCRIS: 17.05.12
MAY-2021

Poate alta data...

Vila a fost rezervata se pe un site de booking destinat locatiilor particulare in special. Din pacate nu am putut lua legatura cu proprietarul decat dupa plata integrala a sederii.

In fine, cand am ajuns al locatie nu am apucat sa vad camera propriu zisa deaorece imprejurimile deja ne luase tot avantul. Locul de parcare mai degraba o zona defrisaat decat un loc de parcare.

Am incercat sa vb cu gazda spunandu-i de cele ce am vazut la fata locului, cerandu-i o returnare a banilor. A zis ca a trimis femeia sa faca curat, a incalzit apa!!!... si ca nu imi poate returna suma. Am zis ok atunci, macar 50% din plata. Binenteles ca nu a facut vreun pas in acest sens.

Vina mea? Cu siguranta da... presuspun ca am ceva experienta si ar fi trebuit sa evit o astfel de intamplare foarte usor.

In fine, am zis ca este bine de stiu pentru altii pentru viitor.

PLAJA & MAREA / LOCAȚIE și ÎMPREJURIMI

Vila Jackie se afla la baza unui mic deal, departe de zona de plaja sau centrala. Este destul de mers pana aici... pe timpul verii cred ca este si mai difcil din cauza soarelui...

Personal sunt de acord sa merg de la si pana la plaja 5... 10... minute dar nu mai mult. Acum na, fiecare cu alegerile sale...

despre DISTRACȚIE & RELAXARE

De distractie in acest punct... aceasta locatie nu cred ca poate fi vorba. Este exact la soseaua principala, langa o statie de autobuz... si cam atat.

Daca iti place sa fi singur cuc, departe de orice urma de om... sau animal... poate fi locatia perfecta, ... dar nu pentru mine.

Trimis de Coniss in 19.05.22 11:07:09
Validat / Publicat: 19.05.22 13:13:24
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA.

VIZUALIZĂRI: 148 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Coniss); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 Vedere cu parcarea vilei..

[19.05.22 11:57:02]

Unde e situată această vilă Jackie?

Nu e menționat NICIUNDE în text, iar în câmpul în care erau solicitate denumirea și localitatea ai completat doar „Villa Jackie”

Suspendat temporar până la clarificare

[19.05.22 12:32:02]

@webmasterX: Golden Sand -Varna.

[19.05.22 13:12:24]

Mutat în rubrica "Guest Sea House / Villa Jackie, NISIPURILE DE AUR [Zlatni Piasatsi]" (nou-creată pe sait)

[Rubrica inițială: BUFFER CĂLĂTORIE]

Articolul va fi publicat FĂRĂ NOTE, cf. Regulamentului - nu aţi fost cazați efectiv la această unitate.

[19.05.22 13:15:15]

@webmasterX: Este ok locația.

elenaadinaPHONE
[20.05.22 12:54:27]

Se mai întâmplă, data viitoare va fi mai bine! ????

[20.05.22 12:55:30]

@elenaadina: Cu siguranță...