ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 08.10.2021
PREȚ 400
cu transport AUTOCAR
Raport PREȚ/CALITATE:
EXCELENT

Opționale cu plecare din regiunea Hurghada

[fb]
NOU TIMP CITIRE: 1 MIN

7 Days in Egypt

Eu și prietenul meu am contactat agenția Shanin Tours. Am luat 6 excursii de persoana prin intermediul lui Amir.

Excursiile relaxante sunt cele din Orange Bay, un loc absolut superb, Parasailing ul, la fel, scurt si merita încercat.

La submarinul Sinbad nu a fost nimic special, am văzut doar 4-5 specii de pesti.

In schimb, excursiile Luxor si Cairo au fost uimitoare, foarte obositoare de altfel, dar merita văzut dacă tot ajungeți in Egipt.

LOCAȚIE și ÎMPREJURIMI

Locuri frumoase ce merita vizionate.

despre DISTRACȚIE & RELAXARE

Cum spuneam, au fost și momente foarte obositoare, dar mereu au existat opriri pe drum, locuri de unde ne puteam achiziționa mâncare etc.

[fb]
Trimis de ux122727 in 08.10.21 16:53:15
Validat / Publicat: 08.10.21 17:47:27
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în EGIPT.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (ux122727); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P06 [fără descriere]

Puteți VOTA simbolic articolul - VĂ PLACE? [doar simbolic; articolul NU are PMA std]

NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.

webmasterX [08.10.21 17:47:04] »

@ux122727: bun-venit pe AmFostAcolo.ro.

Te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare.

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Opționale cu plecare din regiunea Hurghada, #EXCURSII şi CĂLĂTORII - HURGHADA [regiunea]" (deja existentă pe sait)

[Rubrica inițială: Excursii 'opționale' din zona Safaga]

„Numele utilizator” alocat automat de către program (la primul review încărcat) - ux122727 - este, pare-se, confuzant, derutant pentru unii utilizatori. Când ai timp, îl poți schimba într-o formă mai „umană” (de ex „popescu2020”) - folosind butonul schimbă username de aici

Andreeasmilescris / TELEFON [14.04.22 07:35:06] »

Buna 😊

Ne poti spune te rog cum a fost vremea in perioada in care ai fost in Egipt? Noi vrem sa ajungem in prima saptamana din Septembrie, dar ne cam sperie temperaturile ridicate... max 41 gr 😐

Multumesc mult!!

Andreeasmile