ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 05.09.2021

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

4 Anotimpuri Moieciu de Sus = merita toti banii

Vila 4 ANOTIMPURI din Moieciu de Sus-Brasov, Strada Valea Popii nr. 86A,

in luna august 2021 am petrecut o vacanta de vis la aceasta pensiune,

doamna proprietar este o gazda deosebita,

locul este unul foarte curat si facut cu bun gust, are preturi modice si ofera servicii bune,

apropo nu suntem rude sau prieteni, am cunoscuto de pe net, chiar merita toti banii,

MULTUMESC MARCELA.

Trimis de anoutrei1971 in 05.09.21 14:12:18
Validat / Publicat: 06.09.21 10:59:32
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în MOIECIU. A mai fost în/la: VILA 4 ANOTIMPURI MOIECIU DE SUS

VIZUALIZĂRI: 476 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (anoutrei1971); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 VILA 4 ANOTIMPURI MOIECIU DE SUS
[1 PMA]
NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.

webmasterX [06.09.21 10:58:45] »

Mutat în rubrica "Vila 4 Anotimpuri [Moieciu de Sus], MOIECIU" (nou-creată pe sait)

adrianaglogoscris / TELEFON [06.09.21 15:41:03] »

@anoutrei1971: Cred ca pretul este total eronat, nu putea fi cel trecut, adica peste 123000 lei!

Ca v-a placut mult acolo nu contest, dar ar fi trebuit sa ne prezinti mai pe larg pensiunea, pt a ne face si noi o idee.

nrs † [06.09.21 17:45:17] »

este review de reclama scris la misto, de acolo acel pret

adsoscris / TELEFON [06.09.21 17:47:39] »

@adrianaglogo: Pai nu se spune in titlu ca merita toti banii? Plus inca ceva!

anoutrei1971 [06.09.21 21:19:02] »

@adrianaglogo:

Facilități unitate:

check acceptă tichete de vacanță

check acceptă tichete electronice

check acces la bucătarie

check acces pers. cu dizabilități

check ceaun

check grătar/barbeque

check hotă

check internet prin cablu

check internet wireless

check loc de joacă copii

check masă de călcat

check internet în camera

check uscător de păr

check vedere la munte

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][0 vot]
anoutrei1971 [06.09.21 21:23:47] »

@nrs: GRESIT sunt un simplu turist si cam atat.

adrianaglogoscris / TELEFON [06.09.21 22:03:16] »

@anoutrei1971: Vad ca sunt numeroase facilitati care fac o vacanta frumoasa.

Dar nu inteleg ce e cu acest"check" repetat la nesfardit? Mie nu imi pica fisa, crede-ma!

adsoscris / TELEFON [06.09.21 22:04:23] »

@adrianaglogo: adica are de toate. Si de aia si de aia si de aia.

Insa, ma intreb: dupa doua zile de stat intr-un loc, eu personal as fi in stare sa ma gandesc la toate chestiile alea?

De remarcat, oricum, ecoul. Mai bun ca articolul, era perfect daca se publica in locul sau de la bun inceput.

adrianaglogoscris / TELEFON [06.09.21 22:11:35] »

@gpopa

de tine nu stiu daca ai fi in stare, dar eu sigur nu as fi!!!

Seif la receptie, cutie de

valori... prin cate locuri am stat si eu or fi fost chestiile astea dar nu am stiut!

adsoscris / TELEFON [06.09.21 22:14:53] »

@adrianaglogo: Vedeți? De asta citim aici, permanent avem de aflat chestii noi!

nrs † [06.09.21 23:17:02] »

@anoutrei1971:

si marmota... in 8 fraze ai repetat de doua ori faptul ca esti turist fara legatura cu pensiunea, de ce ai simtit nevoia asta?

check pret?

anoutrei1971 [07.09.21 08:50:42] »

@nrs: pentru ca turistul roman are nevoie de lucruri clare pentru a intelege ceva, dar...

adrianaglogo [07.09.21 09:17:18] »

@anoutrei1971:

Cum adica, noi, cei care am scris ecouri aici, nu prea pricepem decat daca se face o lista amanuntita, la liniuta?

Toate datele astea seci le gaseam si pe pagina hotelului (probabil).

Deduc de aici ca ai o parere proasta despre turistul roman. De ce?

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][0 vot]
nrs † [07.09.21 09:30:44] »

Toate datele astea seci le gaseam si pe pagina hotelului (probabil).

pai tocmai asta este articolul: "pagina hotelului"

anoutrei1971 [07.09.21 09:39:08] »

@adrianaglogo: DE CE? priveste mezeria pe care o lasa peste tot turistul roman, si lista e lunga dar prefer sa ma opresc.

adrianaglogoscris / TELEFON [07.09.21 09:58:58] »

@anoutrei1971: Nu prea vad legatura dintre mizerie si nevoia de lucruri clare a turistului roman!!

A fost un raspuns doar ca sa fie!

adrianaglogo, anoutrei1971