ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 12.08.2021
2 AD. + 1 COPII -- v: 8 ani

AUTORUL NU ar recomanda

Unde mâncăm în Mangalia?

Dezamăgire!

În trecut era un restaurant ft. mișto... mâncare excelenta, meniu variat, totul era un deliciu!

Am fost săpt. asta și m-a dezamăgit total. Am așteptat o oră după un chefal pe plită, ordinar, nimic special, o salată banală, copilul a luat niște paste, cam condimentate iar prețul ffft. are.

Meniul era redus, mesele de-afară murdare, necurătate, impresia totală era de "bombă"!

Nu mai revin vreodată!

NU RECOMAND!

Trimis de ux121846 in 12.08.21 23:42:35
Validat / Publicat: 13.08.21 09:10:11
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în MANGALIA.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (ux121846); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

webmasterX [13.08.21 09:09:49] »

@ux121846: bun-venit pe AmFostAcolo.ro.

Te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare.

„Numele utilizator” alocat automat de către program (la primul review încărcat) - ux121846 - este, pare-se, confuzant, derutant pentru unii utilizatori. Când ai timp, îl poți schimba într-o formă mai „umană” (de ex „popescu2020”) - folosind butonul schimbă username de aici

Mioriticascris / TELEFON [11.09.21 23:31:11] »

Mie nu mi-a părut chiar bombă. Să vezi tu bombele adevărate cum îs...

Am trecut des prin față pe la ei. Mă cunoșteau vecinii toți. Cred că e singurul restaurant de pe faleză pe care nu l-am încercat. Dar de afară arată foarte bine. Au foarte multă verdeață atârnată pe toate cele: pe sus, pe jos, pe gărdulețul de la terasă. Au și mese puse direct pe faleză, peste drum. Aveau și clienți și oamenii păreau relaxați și fericiți. Amu, cu gastronomia nu știu cum îi dar de afară se vede bine. Bine că n-ai nimerit la vecinul lui, Pescăria lui Jean că făceai spume și mai rău. Eu îs mai tolerantă.

ux121846scris / TELEFON [14.09.21 20:46:25] »

@Mioritica: Ha ha, ce tare! Afirmi că ești "tolerantă" dar lovești exact în concurență, in cârciuma de vis-a-vis... spui că n-ai fost la Lebăda (restaurantul în discuție) dar îl elogiezi din poziția unui "spectator"... vrei să pari imparțială (ți-ai expus și vocabularul moldovinesc) dar tocmai arăți că nu ești... Mi s-ar fi părut normal să mă contrazici dacă experimentai cârciuma în calitate de client! N-aș vrea să cred că al tău comentariu a fost tocmai pentru a susține imaginea unei "bombe" în care s-a transformat restaurantul Lebăda!

Mioriticascris / TELEFON [14.09.21 20:48:50] »

@ux121846 :... ce acid...

ux121846scris / TELEFON [15.09.21 19:17:26] »

@Mioritica: Nu... n-am vrut să fiu acid, chiar n-am intenționat! Numai că m-a enervat mult experiența acolo!

Seară frumoasă!

Mioritica, ux121846