ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 30.07.2021
Cuplu
PREȚ 100 lei
Raport PREȚ/CALITATE:
EXCELENT

Unde mâncăm în Oradea și împrejurimi

[fb]
NOU TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

O experiență unică în România

Anul acesta am fost cazați 2 nopți la Oradea și am căutat pe AFA unde se mănâncă bine în Oradea. Am găsit comentarii referitor la Piața 9. Ieri seară am mâncat acolo și într-adevăr este ceva unic în România. În primul rând localul e super modern, mâncarea e de nota 10 iar preturile sunt OK.

În 2 persoane am plătit 100 de lei cu tot cu desert și băuturi răcoritoare.

[fb]
Trimis de vamean1976 in 30.07.21 06:12:22
Validat / Publicat: 30.07.21 09:21:00
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în ORADEA.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (vamean1976); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P12 Jumătate de pui

Puteți VOTA simbolic articolul - VĂ PLACE? [doar simbolic; articolul NU are PMA std]

NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.