ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 11.07.2021
Familie
EXCELENT

încărcat de pe telefon!
TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Raport excelent calitate/ pret. Pozitie f buna

Am ales cazarea la Filippos din intamplare. In 2010, eram cazati in complexul alaturat. S-a stricat instalatia de climatizare si proprietarul mi-a promis ca in 2-3 zile va remedia problema. Am plecat imediat. Filippos studios, era prima optiune fiind pozitionati la 10 m distanta. Era primul lor an de activitate.

In loc de caracterizare spun doar atat: de atunci venim aici in fiecare an… adica… de 11 ani (in 2020 nu am putut veni din cauze evidente) … si am adus de-a lungul timpului multi prieteni care au revenit si ei

Trimis de CristianGh. in 11.07.21 17:11:00
Validat / Publicat: 11.07.21 21:39:15
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în GRECIA. A mai fost în/la: Tot aici... din 2010

VIZUALIZĂRI: 1540 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (CristianGh.); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

webmasterX [11.07.21 18:28:52] »

@ux120806: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.

Mulţumim pentru impresii, te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare - sperăm mai generoase în ce priveşte nivelul de detaliere oferit, pe viitor.

Pentru eventuale completări, adăugiri, corecturi poţi folosi linkul EDIT IMPRESII, afişat sub textul trimis - permanent până la publicarea articolului (şi timp de 30 de minute după publicare). Completări se pot aduce şi ulterior — prin rubrica ECOURI (cea de faţă); eventualele erori se pot corecta prin folosirea funcţiei "Sesizează... ", afişată (cu roşu) dedesubtul textelor sau fotografiilor încărcate.

- completările pot detalia condițiile de cazare întâlnite; gradul de mulțumire referitor la servicii, amabilitatea personalului; detalii referitoare la masă (dacă e cazul); cadrul natural; posibilități de acces în zonă șamd.

- pentru a încărca foto din sejur ori minisejur: click aici.

Sau... poate ceva video de pe acolo? — link încărcare video.

„Numele utilizator” alocat automat de către program (la primul review încărcat) - ux120806 - este, pare-se, confuzant, derutant pentru unii utilizatori. Când ai timp, îl poți schimba într-o formă mai „umană” (de ex „popescu2020”) - folosind butonul schimbă username de aici

iulian68scris / TELEFON [11.07.21 23:21:08] »

Ma bucur cand citesc recenzii bune despre Grecia, dar totusi, 1400 € pt 20 de nopti nu e prea mult? Adica 70€ pe noapte la 3*? Nici macar MD?

CristianGh.scris / TELEFON [12.07.21 00:42:45] »

@iulian68: pt un apartament... jumatate din perioada, in iunie=mai ieftin si jumatate in iulie=mai scump

webmasterX [26.01.22 19:49:20] »

@CristianGh. : Mulțumiri pentru schimbarea username.

coriolanbrediceanuscris / TELEFON [04.02.23 13:59:08] »

Buna ziua. Imi puteti spune care sunt dotarile din bucatarie? Au cumva si aparat de cafea? Multumesc

coriolanbrediceanu, CristianGh., iulian68
Alte impresii din această RUBRICĂFilippos Appartments & Studios [Nikiti]: