ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 07.07.2021
ÎNSCRIS: 17.07.14
JUN-2021
Familie
EXCELENT

Pizza bună, servicii prompte, personal amabil.

Fiind în drum spre o întâlnire cu niște vechi amici, am considerat că o pizza ar fi de bun augur. După experiența de la același lanț de la Romană, cu review aici, am zis să mergem tot pe Pizza Hut.

Fiind aproape de Plaza România, am ajuns repede. Am parcat mașina și am mers spre etajul 2, unde este food courtul. Era 12 ceasul, așa că locația era liberă și comanda a fost gata în 20 minute.

Am comandat mai multe pizza (pițe) printre care

- o margherita cu 2 toppinguri,

-o california cu blat cheesy bites (Sos de roșii, brânză Mozzarella, piept de pui, porumb, ardei gras)

-una cu pui și porumb (Sos de roșii, brânză Mozzarella, piept de pui, ciuperci, măsline, ardei gras, porumb, roșii cubulețe)

-una cu ham și bacon (Sos de roșii, brânză Mozzarella, bacon, șuncă, ciuperci, roșii cubulețe, porumb)

Toate au fost foarte bune și delicioase. Drept urmare puteți mânca aici fără probleme. Am atașat și poze cu pițele în cauză. Având niște vouchere, am plătit doar 92 lei pentru cele 4 pizza. Una mare, 2 medii și una mică.

Poftă bună

Trimis de ⭐ValentinB_88⭐ in 07.07.21 17:11:43
Validat / Publicat: 07.07.21 18:03:57
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BUCUREȘTI.

VIZUALIZĂRI: 155 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

MioritikPHONE
[22.07.21 20:02:16]

Ce ciudată-i aia cu porumb...

Am auzit eu că au oferte bune. Și cea de pe Moșilor e ok, ceva mai retrasă și mai liniștită, mai departe de agitația și betoanele din centru, deși sunt betoane și pe Moșilor, parcă, totuși, e mai degajat.

Aveau și ceva salate apetisante, ceva, la alegere, să ți le montezi cum vrei.

Aveam și eu de gând să merg zilele astea, după ce se mai potolește canicula.

Să vă fie de bine!

Mioritik