ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 09.06.2021
TIP CAM: DblStd
Raport PREȚ/CALITATE: EXCELENT

Cabana turistică Delfinul [Codicea Mare]3

Relaxare pe malul Dunarii, in Cazanele Dunarii

Am ales aceasta pensiune prin recomandarea unor prieteni si nu regret. Am petrecut 3 nopti super linistitoare.

Drumul a fost lung din Bucuresti, aproape 5-6 ore, dar a meritat.

Gazda, domna Rodica, a fost foarte primitoare si ne-a zis ce putem vizita in zona, restul a fost istorie, ne-am relaxat, dar am si vizitat.

Pensiunea este diferita prin faptul ca este super liniste, adica exact ce voiam :)

Semnalul este cam slab, intrucat este munte, dar este de la digi.

despre CAMERE & COND. CAZARE

Camera este curata si ingrijita, nu prea am apucat sa stam in ea intrucat am fost tot pe drum :)

GASTRONOMIE (BUC & MASĂ)

Recomand preparatele din peste, au peste proaspat, nu de Kaufland.

despre DISTRACȚIE & RELAXARE

Ne-am plimbat cu barca, am fost la cascada Bigar, si am facut 1-2 trasee montane

Trimis de fearsom in 09.06.21 17:47:44
Validat / Publicat: 09.06.21 18:15:08
  • A fost prima sa vizită/vacanță în DUBOVA [MH]

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (fearsom); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P02 Piscina super incapatoare

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 31.00 EUR pe cameră

webmasterX [09.06.21 18:01:49] »

Doar o nedumerire tehnică - ref la

Drumul a fost lung din Bucuresti

Văd, în caseta tehnică, că ai fi din Timișoara -- sum e, de fapt?