ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 03.07.2010
    ÎNSCRIS: 03.07.10
    JUN-2010

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Inegalabil

Inegalabila este cazarea la aceasta vila. Camerele nu sunt doar mobilate cazon ca la un hotel sec, sunt atent personalizate, au, pe langa balcon, frigider, minibar si televizor, stil si caldura proprietarilor.

Mergem la ei de 3 ani de zile si nu ne-am saturat. Aerul curat, peisajul superb, curatenia camerelor si atentia proprietarilor sunt cateva ingrediente de nelipsit intr-un concediu. Tocmai de accea recomandam tuturor Vila iulia.

Nu veti gasi o alta cazare, unde calitatea serviciilor sa aiba un pret atat de mic, sunt... inegalabili.

Trimis de alex si ovidiu* in 03.07.10 22:03:11

VIZUALIZĂRI: 2051 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (alex si ovidiu*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
    P01 La parter, gazdele au amenajat un loc foarte placut pentru timpul liber al turistilor, in cazul in care vremea este urata si nu poti face absolut nimic afara. Aici se afla masa de 10 persoane unde puteti juca carti sau remi.
    PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)

Admin [03.07.10 22:25:04] »

dat fiind faptul ca mergeti de 3 ani acolo, sunt convisn ca aveti si 2-3 poze, asa-i? Desi mai avem, niciodata nu sunt in plus.

alex si ovidiu* [03.07.10 23:13:03] »

Desigur ca am poze, singura problema este ca in ultimii doi ani aparem si noi doi si as prefera sa le pastrez. Le voi cauta pe cele din primul an, si le voi posta.

VIO [05.07.10 12:07:51] »

buna,

Ma bucura faptul, ca mai sunt turisti care merg in aceasta locatie... eu incerc de anul trecut sa ajung la ei, desi am fost anuntata mereu sa fac rezervarea cu cel putin 4-5zile inainte adica la inceputul saptamanii daca vreau sa prind cazare in aceasta vila si recunosc ca asta vara am fost in BUSTENI, dar nu am reusit rezervarea unei camere in locatie si am mers in alta cu regretul aferent pt ca urmaresc de ff multa vreme cam de 3 ani zic eu aceasta vila, desi nu ma pot lauda cu zilele de concediu primite... pt ca am un job la privat si spre surprinderea mea nu ni se ofera decat 5 zile lucratoare ca si concediu de odihna din pacate asta e...

Pt un sf de saptamana este ff relaxant aici... sincer noi ne-am simtit ff bine si asa cum am scris in review-ul meu merita promovata... pt conditiile ff bune de cazare pe care le gasesti la Vila IULIA... si de ce nu si un concediu ff bun... reusit...

alex si ovidiu* [06.07.10 22:20:13] »

Buna Vio! si noi incercam sa profitam la maxim de timpul petrecut aici. Nu stiu cum se face, dar timpul trece altfel cand esti in concediu, la vila asta: muuult prea repede. Saptamana trecuta am avut si eu, si prietenul meu concediu, intr'adevar, eu am avut tot 5 zile, ca si tine, pentru ca lucrez tot la patron. Astea au fost, dar au fost nemaipomenite!!

VIO [08.07.10 10:34:16] »

brava... felicitari pt alegerea facuta, iar in ceea ce priveste locatia este ff buna si intr-adevar zilele trec ff repede... cand esti in concediu, dar ce sa facem nu avem de ales... poate cine stie ne vom intalni vreodata in locatie nu se stie niciodata... la sf de saptamana...

Toate cele bune si CONCEDII PLACUTE PE VIITOR... !!!

alex si ovidiu*, domidoc, VIO
    Alte impresii din această RUBRICĂVila Iulia: