ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 04.05.2021
Raport PREȚ/CALITATE: RĂU

AUTORUL NU ar recomanda

Casa Bazna3

Dezamagire totala

Am fost nevoit sa optez pt sărbătorile de SF Paste, întrucât am credit la [... ] și era stațiunea in care organiza SF Paste și in care nu am fost niciodată

despre SERVICII

Senzația ca noi eram la cheremul gazdelor și nu invers

despre CAMERE & COND. CAZARE

Mocheta veche, aproape putreda, când ne-am cazat camera era rece, deși se știa ca vom veni, aspect general de neglijența...

GASTRONOMIE (BUC & MASĂ)

Am avut mic dejun inclus. Trei zile la rând (de Sf Paste) același mic dejun, mai slab ca la spital. Am cutreierat lunea in lung și in lat, dar nicăieri nu a fost ca aici. La spital a fost ceva mai slab, dar măcar a fost diversificat.

despre DISTRACȚIE & RELAXARE

Niciun un mijloc de distracție/relaxare oferit de gazda

Trimis de Silviu arm in 04.05.21 20:32:28
Validat / Publicat: 04.05.21 21:26:26
  • A fost prima sa vizită/vacanță în BAZNA [SB]

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Silviu arm); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 20.00 EUR pe cameră

webmasterX [04.05.21 21:26:10] »

@Silviu arm: bun-venit pe AmFostAcolo.ro.

Te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_add9.p ... 02907&hid=10763.

Sau... poate ceva video de pe acolo? Dacă ai filmat pe acolo, ar fi zuper-util — link încărcare video.​​

webmasterX [04.05.21 21:27:57] »

@Silviu armATENȚIE! referirile la AGENȚII și alte entități din România care funcționează pe principii COMERCIALE (portaluri web de profil etc) sunt INTERZISE

Puteți trimite, în schimb, aceste informații prin intermediul mesajelor personale (pe privat) - click pe numele utilizatorului, apoi, în fereastra nou-deschisă, pe linkul "Trimite mesaj pers".