ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 10.01.2021
Raport PREȚ/CALITATE: EXCELENT
2 AD. + 2 COPII

Camping-S Mamaia2

Daca vrei liniste

Cunosteam aceasta locatie. Eram curios sa stiu cum este in aceasta perioada destul de delicata, pandemie, distantare etc.

Daca ar fi dupa mine, sincer, este cea mai buna alegere pe care o poti lua.

despre SERVICII

Nu pot spune ca exista distantare sau masti. Asta e dupa cum te poti proteja singur si e normal sa fie asa.

Serviciile sunt de nota 10, sincer, dar normal e si faptul ca fiecare poate nota in functie de ceea ce cauta. Daca faci parte dintre cei care cauta liniste, plaja, un restaurant decent, o camera curata... aici gasesti ceea ce cauti. Daca vrei distractie, muzica, bazare si ale asemenea... nu veni aici

despre CAMERE & COND. CAZARE

Camerele sunt foarte curate. AI minifrigider, televizor, cana de incalzit, baie foarte mare cu dus. Noi am dorit doua camere in incinta aceleasi casute (o casuta are doua camere), lucru care s-a rezolvvat inca de la rezervare.

Pentru o familie cu 2 copii ceea ce am gasit a fost mai mult decat ok. Am avut astfel doua bai, doua televizoare, doua minifrigidere si o veranda doar a noastra. Curatenia se face zilnic cu schimbat de prosoape, aspirat etc. E singura locatie in care am vazut cum un minifrigider e scos afara si spalat.

GASTRONOMIE (BUC & MASĂ)

Restaurantul din incinta campingului e unul fara prea mari pretentii. Totusi, ceea ce am mancat a fost bun spre foarte bun.

Ca si preturi... ca la mare, ce pot spune.

PLAJA & MAREA / LOCAȚIE și ÎMPREJURIMI

Plaja este unul din punctele forte ale campingului. Este foarte lata, cu nisip fin si intrare lina in mare.

despre DISTRACȚIE & RELAXARE

Aici nu stiu ce sa spun, decat ceea ce am spus la inceput. Vrei liniste si conditii ok... vii aici. Vrei distractie, sub orice forma, nu ai ce cauta aici.

Trimis de silviuozzy in 10.01.21 16:00:27
Validat / Publicat: 10.01.21 17:24:50
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în MAMAIA.
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Europa

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (silviuozzy); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

Puteți VOTA acest articol: voturi de valoare mărită

webmaster [10.01.21 18:21:19] »

— (1) la momentul publicării, nu existau impresii recente în rubrica curentă;

— (2) depășește pragul minim calitativ & cantitativ necesar unei astfel de selecții.

nicole33 [10.01.21 18:57:43] »

@silviuozzy:

Poate am pierdut eu legătura cu realitatea românească din Mamaia cea mereu surprinzătoare , însă mi se pare cel puțin aberant să plătești 5000 lei (peste o mie de euro!) pentru un sejur de doar cinci nopți ​strict pentru cazare într-o căsuță, cu o cameră minusculă și înghesuită, din fericire, cu baie proprie .

Măcar șezlongurile​ de pe plajă erau incluse în acest preț sau alți bani... altă distracție?

silviuozzy [11.01.21 06:23:29] »

@nicole33:  Aceasta suma reprezinta totalul cheltuielilor mele, adica cazare, masa, sezlong etc.

silviuozzy