ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 26.09.2020
Raport PREȚ/CALITATE: EXCELENT

la PMM* = 50 USD

Serenity Makadi Beach Hotel5

Exceptional

Anul acesta am fost pentru a doua oara in hotelurile Serenity.

Atat anul trecut cat si anul acesta ne-am bucurat de o primire extraordinara din partea angajatilor hotelului.

Curatenia a fost facuta zilnic profesional.

Amabilitatea oamenilor din acest hotel este extraordinara. Ne am simtit mai bine decat in tara noastra.

In ce priveste restaurantele totul a fost exceptional. Deoarece preparatele au fost la cel mai inalt nivel am vrut sa-l cunoastem pe bucatarul sef al acestor hoteluri.

Am avut placerea sa stam de vorba cu bucatarul sef Shaban, un om extraordinar de modest dar de un profesionalism deosebit pentru care ii multumim.

Totodata am avut placerea sa-l cunoastem si pe managerl general Sherif Shelby, un adevarat profesionist.

Recomandam tuturor celor care vor citi acest review sa mearga cu toata increderea fiinda vor avea parte de un concediu extraordinar.

Ne-am bucurat de toate facilitatile, de Aquapark, de piscinele cu valuri, de piscinele cu apa sarata si de parcul de distractii pentru copii.

Eu cu siguranta voi reveni.

Trimis de virgil razvan in 26.09.20 14:09:54
Validat / Publicat: 26.09.20 15:11:43
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în EGIPT. A mai fost în/la: Serenity Fun City Desert Rose
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Egypt India Italia Franta Germania Austria Grecia Bulgaria Etc

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (virgil razvan); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P02 [fără descriere]

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 50.40 USD pe cameră

webmasterX [26.09.20 15:11:17] »

Te-am ruga să (re)verifici coordonatele GPS ale acestei destinaţii pe harta interactivă AFA. Ne poți spune dacă-i ok? (mărește zoom-ul cât e necesar, până la afișarea la nivel de stradă - dacă-i posibil)