ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 20.09.2020
PREȚ 100 lei
Raport PREȚ/CALITATE: DEZASTRU
2 AD. + 1 COPII -- v: 7

AUTORUL NU ar recomanda

Unde mâncăm în București?

Evitați La Bariera, Muzeul Satului

Dejun sâmbăta, septembrie 2020.

Masa extrem de murdară (nu mai punem că ea trebuia dezinfectata după fiecare client), am sters-o noi. Nu am mai vazut pana acum o oliviera atât de murdară! Am rugat sa ne-o ia si sa o curețe. Nu am primit alta în loc.

Suportul de șervețele de pe masă era murdar si... gol. Niciun fel de scuze din partea ospataritei.

despre SERVICII

Un loc foarte murdar (mese, olivieta, suport șervețele, tacâmuri cu mâncare uscată pe ele, fără săpun la baie etc.).

Personal neinstruit. Ne-a lăsat restul de plata direct pe masă, lângă farfurii.

Masca purtată cu nasul la vedere, fără mănuși.

GASTRONOMIE (BUC & MASĂ)

Ciorba de perisoare din meniu nu există la servire.

Preturi foarte mari si ilogice (ex. snitel pui, 200 g, 28 lei, piept de pui la grătar, 150 g, 30 de lei).

Mâncarea cel mult mediocră.

Evitați snitel de pui: produs congelat care înoată în ulei.

LOCAȚIE și ÎMPREJURIMI

Clădirea este un vechi han. Foarte prost întreținut.

Loc de joaca murdar si stricat în spate.

Trimis de Popeye1209 in 20.09.20 14:17:04
Validat / Publicat: 20.09.20 15:49:14
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BUCUREȘTI.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Popeye1209); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

webmasterX [20.09.20 15:48:58] »

@Popeye1209: bun-venit pe AmFostAcolo.ro.

Te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare.

pagină generată în 0.151053190231 sec