ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 05.09.2020
REGIM MASĂ DP
Raport PREȚ/CALITATE: BUN
2 AD. + 1 COPII -- v: 13

Bali Star Hotel [Bali]3

NB: Articol selectat ca fiind „de interes editorial crescut— (1) la momentul publicării, nu existau impresii recente în rubrica curentă; — (2) depășește pragul minim calitativ & cantitativ al descrierii. Voturile FB/FU, B/U sunt de valori semnificativ mai mari.

Un concediu liniștit

Hotel Bali Star mi-a fost recomandat de o prietena care lucrează la o agenție de turism fiind verificat de ei, și fiind prima data când mergem în Creta cu avionul.

Pentru un concediu liniștit recomand transportul cu avionul în comparație cu mașina fiind în jur de 24 de ore care e mult mai obositor fără pauză de o noapte pe traseu.

despre SERVICII

Gazde foarte primitoare

despre CAMERE & COND. CAZARE

Curățenie excepțională am fost și in hotel de 4 stele dar nu am primit ce ne-au oferit ei.

GASTRONOMIE (BUC & MASĂ)

Am avut demipensiune din partea hotelului și nu le pot reproșa nimic, nu erau foarte multe feluri de mâncare dar totul era foarte gustos și proaspăt

având în vedere că totul era in regim de avarie hotelul fiind ocupat in proporție de 15 la suta.

Masa de prânz am servit-o la taverna Galini pe care o recomand, noi din 10 zile 8 am mâncat la ei.

PLAJA & MAREA / LOCAȚIE și ÎMPREJURIMI

Plaja mica cu intrare lina in mare o recomand familiilor cu copii mici.

despre DISTRACȚIE & RELAXARE

Liniște asta pot spune și cred ca e de ajuns pentru cine dorește un concediu plăcut!!

Trimis de romeo1977 in 05.09.20 23:52:09
Validat / Publicat: 06.09.20 00:23:44
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în GRECIA. A mai fost în/la: Thasos, corfu, platamonas
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Italia, Bulgaria, Ungaria, Austria

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (romeo1977); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P05 [fără descriere]

Puteți VOTA acest articol: voturi de valoare mărită

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com

webmasterX [06.09.20 00:05:57] »

Mulțumiri pentru amabilitatea cu care ai dat curs invitației de a scrie propriul set de impresii din această vacanță.

romeo1977scris / TELEFON [06.09.20 00:14:45] »

@webmasterX:  nu am prea multa răbdare sa scriu din cauza serviciului!!

webmasterscris / TELEFON [06.09.20 07:42:25] »

— (1) la momentul publicării, nu existau impresii recente în rubrica curentă;

— (2) depășește pragul minim calitativ & cantitativ necesar unei astfel de selecții.

mishu [06.09.20 21:10:05] »

@romeo1977

nu am prea multa răbdare sa scriu din cauza serviciului!!

imi place sinceritatea ta si cred ca in aceeasi situatie sunt multi dintre cei ce scriu aici pe site. Ar trebui insa sa te gandesti daca ai vrea sa afli o informatie, ce anume ai vrea sa regasesti, si daca consideri ca prin cele povestite ar fi suficient sa alegi hotelul, atunci este ok, daca insa vei simti ca este nevoie de mai mult, atunci data viitoare sigur vei povesti mai mult.

Felicitari pentru alegerea facuta, votat cu mare drag. ​

mishu, romeo1977